Twarde kobiety… czyli

Obejrzałem pewien film:

Twarde babki – MARK GUNGOR – 

https://www.youtube.com/watch?v=NzGi5BejW7A

Otóż w tym filmie, obok pastora Marka Gungora, wystąpiły dwie kobiety. Owe panie, z pozoru mówiły rzeczy dobre, o nawróceniu, o tym jak Bóg zdziałął wiele w ich zyciu. Jednak co mnie zaniepokoiło.

Otóż druga z kobiet, powiedziała takie słowa:

„Jestem odważną, pewną siebie kobietą, która daje kopa diabłu”!!!!

Obydwie z pań po prostu serwowały feminizm tylko, że w chrześcijańskim opakowaniu. Tak, szatanowi zalezy aby wmówić kobietom, że są silne i niezależne. Już w Edenie wąż, wmówił te brednie Ewie:

„(1) A wąż był chytrzejszy niż wszystkie dzikie zwierzęta, które uczynił Pan Bóg. I rzekł do kobiety: Czy rzeczywiście Bóg powiedział: Nie ze wszystkich drzew ogrodu wolno wam jeść?

(2) A kobieta odpowiedziała wężowi: Możemy jeść owoce z drzew ogrodu,

(3) Tylko o owocu drzewa, które jest w środku ogrodu, rzekł Bóg: Nie wolno wam z niego jeść ani się go dotykać, abyście nie umarli.

(4) Na to rzekł wąż do kobiety: Na pewno nie umrzecie,

(5) Lecz Bóg wie, że gdy tylko zjecie z niego, otworzą się wam oczy i będziecie jak Bóg, znający dobro i zło.

(6) A gdy kobieta zobaczyła, że drzewo to ma owoce dobre do jedzenia i że były miłe dla oczu, i godne pożądania dla zdobycia mądrości, zerwała z niego owoc i jadła. Dała też mężowi swemu, który był z nią, i on też jadł.” Ks. Rodz. 3

I dlatego od tej pory kobiety:

„(16) Do kobiety zaś rzekł: Pomnożę dolegliwości brzemienności twojej, w bólach będziesz rodziła dzieci, mimo to ku mężowi twemu pociągać cię będą pragnienia twoje, on zaś będzie panował nad tobą.” Ks. Rodz. 3

czy też:

„(17) Synu człowieczy, kiedy dom izraelski mieszkał na tej ziemi, zhańbił ją  przez swoje drogi postępowania oraz swoimi bałwanami, oraz z ich nieczystością,  a ich droga była w moich oczach jak nieczystość odłączonej kobiety.” Ez 36

Zobaczcie drogie panie. Owa chrześcijańska feministka chce dawać kopa diabłu, ponieważ wg niej jest pewna siebie in odważna. A sam Bóg mówi, że kobieta po Edenie jest bardziej zależna od mężczyzny… nawet do tego stopnia, że mężczyzna panuje nad kobietą.

Biblia a złwaszcza Apokalipsa wielokrotnie wspomina jak niebezpieczny i potęzny jest szatan. Jako smok, zwodzi jedną trzecią aniołow Bożych. I teraz owa pani, mówi, że kobieta jest zdolna dać kopa diabłu ponieważ jest odważna i pewna siebie!!!

Zresztą sam Isus nauczał jak mamy odnosić się do szatana:

„(28) I nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, ale duszy zabić nie mogą;  bójcie się raczej tego, który może i duszę i ciało zniszczyć w Gehennie.” Mat 10

Diabła, smoka mamy się bać. Pomyślmy kobiety, z natury są bardziej bojaźliwe od mężczyzn, kobieta czuje większy strach przed bandytą. A Isus powiedział, że chrzescijanie nie powinni się bać bandyty który zabija tylko ciało, ale mamy się bać smoka który może zafundować nam śmierć drugą. Dawanie „kopa diabłu” i bycie „pewną siebie” a nie bycie pewną Boga i jego Syna kobietą, to przejaw kretynizmu jaka ta chrzescijanka serwuje innym kobietom. Kobieta „pewna siebie” to dla diabła w zasadzie łatwy łup. Kobiety „pewne siebie” gardzą męzczyznami, sa pyszne, mają wysokie mniemanie o sobie i POUCZAJĄ ORAZ PUBLICZNIE PONIŻAJĄ MĘŻÓW!!! Dodatkowo bycie odważną, wobec diabła gdy sam Isus zalecał nam zdrowy strach – który to sprawia, że trzymamy się z dala od szatana i jego pułapek, to już przejaw totalnej głupoty tej pani!!!

Zobaczcie mój poprzedni artykuł:

http://cyryl.blox.pl/2014/11/Nadstawianie-drugiego-policzka-i-inne-nauki-Isusa.html

W nim instruktor samoobrony, mówi jasno, że jak z kimś walczymy na ulicy to zniszczyliśmy właśnie samoobronę. „Dawanie kopa diabłu” bycie „odważną i pewną siebie kobieta”, to jest ZACHĘTA DO WALKI Z DIABŁEM PODCZAS GDY ISUS NAKAZUJE NAM BAĆ SIĘ I UNIKAĆ KONFRONTACJI Z SZATANEM. Od walki z szatanem jest Bóg a szczególnie jego Syn Isus Chrytus. Owa pani w zasadzie karze innym kobietom zaprzestać samoobrony przed szatanem jaką nakazał Isus swoim uczniom.

Owa pani idzie krok dalej od świeckiego femiznizmu. ŚWIECKI FEMINIZM NAKAZUJE WALKĘ I KONFRONTACJE Z MĘŻCZYZNAMI, MĘŻAMI. CHRZEŚCIJAŃSKI FEMINIZM NAKAZUJE KOBIETOM OBOK WALKI Z MĘZAMI WALKE Z SAMYM SZATANEM.

Dosłownie szatan stosuje tę samą strategię zwodzenia jaką zastosował w Edenie, czyli zaczyna zwodzenie od kobiety.

Takich bredni dawno nie słyszałem. Jak kobieta, która jest z natury podległa mężczyźnie może walczyć z diabłem??? Ten pomysł musiał dac kobietom sam szatan.

Zobaczmy, owa pani zamiast powiedzieć, że Isus jest jej zbawiecielem od szatana, sama deklaruje walkę z szatanem i zachęca do tego inne kobiety!!!!

To pokazuje, że w USA i na zachodzie chrześcijaństwo jest zinflitrowane przez szatana. To pokazuje, że feminizm jest serwowany chrześcijanom przez ich pastorów.

Pokazuje, to że w kulcie „Królowej Niebios” nie chodzi o tylko o to aby z Marii, matki Isusa uczynić boginie, jak to jest czynione w katlicyźmie.

Otóż, w kulcie „Królowej Niebios” chodzi o to aby wmówić kobietom, że są niezależne od mężczzyn.

Zobaczcie, pierwszym państwem w którym kobiety dostały prawa wyborcze była: katolicka Polska. To w naszym narodzie, poprzez „kult Matki Niebios” wprowadzono kult: „Matki Polki”. Czyli ideę niezależności kobiet od mężczzyn. Na tak podatny grunt, dano kobietom prawa wyborcze.

Danie praw wyborczym kobietom, niestety ale spowodowało znaczący upadek cywilizacji chrześcijańskiej. Otóż Biblia jasno mówi, że kobieta nie może przewodzić mężczyznom. Zaś polityka jest właśnie przewodzeniem mężczyznom. Owszem, kobieta może prosić Boga aby zmienił postawę swego męża. Ale Biblia jasno mówi, że sam Bóg, po Edenie dał władzę mężczyznom nad kobietami.

PRAWA WYBORCZE DLA KOBIET TO NIESTETY ALE JEST KOLEJNY ELEMNT PRANIA MÓZGU JAKIE SZATAN SERWUJE NARODOM.

Otóż w polityce, czy zarzadzaniu narodem liczy się jak najlepsze poznanie realiów rządzących światem. Mężczyźni z natury lepiej owe realia znają niż kobiety. Dodatkowo, po Edenie kobiety są pod naturalnym panowaniem mężczyzn. Dlatego znające gorzej realia świata, podlegające swoim męzom kobiety nie mają kompetencji aby wybierać odpowiednich ludzi do polityki.

Efekty widzimy dziś. Do władzy dochodzą kłamcy, bandyci, oszuści i złodzieje. Kiedy kobiety nie miały praw wyborczych, to polityków obowiązywały męskie wzorce postępowania.

Zobaczmy, jeszcze w XIX i na początku XX wieku, politycy pojedynkowali się. Dlatego pomówienia czy kłamstwa były nieopłacalne. Obecnie polityk może na drugiego człowieka bluzgać i nie dostanie nawet po twarzy. A dzieje się tak dlatego, że w polityce w zasadzie rządzą kobiece wzorce postępowania.

Kobiety potrafią się wykłucac o nieistotny problem godzinami i knuć intrygi i to samo cznią politycy. Natomiast mężczyźni bardzo szybko załatwiają swoje problemy. Dodatkowo mężczyźni nie kłócą się z byle powodu, gdyż wiedzą, że każdy konflikt to ryzyko pojedynku w którym można stracić zdrowie.

Danie praw wyborczym kobietom sprawiło, że kobiety uległy w sporym stopniu propagandzie feministycznej. Owa propaganda polega, na tym aby kobiecie wmówić, że jej rywalem jest jej własny mąż.

A oto efekt owej propagandy:

 http://wpolityce.pl/polityka/220094-szczuka-zaklamuje-fakty-przemoc-w-szwecji-jest-3-razy-wyzsza-niz-w-polsce-kto-chce-nam-zgotowac-pieklo

Tak na zachodzie kobiety wychowane w feministycznej propagandzie jest częściej ofiarami przemocy przez własnych mężów.

Tak naprawdę, wychowanie kobiet w feminizmie polega na uczeniu ich do prowadzenia ciągłej walki z własnym mężem. Efektem tego, meżczyzna sięga w końcu po ostateczny argument w postaci siły fizycznej.

Tak drogie panie na zachodzie Europejki dzięki feminizmowi przez Europejczyków są traktowane tak samo jak muzułmanki przez muzułmanów.

EFEKT DOSŁOWNIE IDENTYCZNY.

Czy można dziwić, się męzczyznom, że w końcu zaczynają traktowac kobietę jako wroga??? Przecież przemoc fizyczna to efekt przemocy psychicznej, którą stosują Europejki.

A tak naprawdę, rozwód jest z reguły niekorzystny bardziej dla kobiety. Tak naprawdę wysoka ilość rozwodów, czy też liczba samotnych pań po 40 – stce, sprawia, że zachód przypomina gigantyczny DOM PUBLICZNY Z DARMOWYMI PROSTYTUTKMI. Taki mężczyzna który, bije kobietę, rozwodzi się z nią bez problemu znajduje inną kobietę. Natomiast owe kobiety po rozwodzie z desperacją szukają innego mężczyzny.

Dosłownie tak wyglądna w praktyce BYCIE:

„…odważną, pewną siebie kobietą, która daje kopa diabłu”!!!!”

Reklamy

3 uwagi do wpisu “Twarde kobiety… czyli

 1. asia

  spoko. nie rozumiem tylko jednego. czemu taki dupek (za przeproszeniem) znajduje z latwoscia inna kobiete, a kobiety w tej sytuacji maja gorzej/sa gorsze bo dlugo pozostaja samotne? gorsze bo wszystko na to wskazuje. wychodzi na to ze skurwiel i tak ma lepiej a jego podlosci winna jest niewystarczajaco ulegla kobieta. nawet jesli kobiecina byla glupia z feministycznymi zapedami to jest to niesprawiedliwe ze facet ma i tak lepiej. nie dziwie sie oglupionym przez feminizm kobietom, cale zycie sugerowano im ze sa gorsze

  Polubienie

  1. Asiu pokazałaś, że jesteś pod ogromnym wpływem religii: FEMINIZMU.
   Mężczyźni są stworzeni aby zapewnić rodzinie (czyli żonom i dzieciom) bezpieczeństwo pod każdym względem. Mężczyzna pracuje aby zapewnić utrzymanie rodzinie, chroni ją. W zamian za to kobieta oprócz wychowywania dzieci musi być podporządkowana mężowi.
   Tak samo nawet politycy słuchają poleceń ochroniarzy.
   Tymczasem feminizm wmawia kobietom, że powinny one pełnić rolę mężczyzn w społeczeństwie. A oto ciekawy skutek wychowania w feminiźmie:
   http://niezalezna.pl/73261-mapa-przemocy-wobec-kobiet-polska-najbezpieczniejszym-krajem-w-unii-europejskiej
   Czyli zobacz wychowane na zachodzie kobiety w feminiźmie – czyli aby być agresywną a nie uległą do mężczyzny są bardziej regularnie bite od Polek wychowanych aby być uległą wobec mężczyzn.
   Jest to rzecz oczywista, mężczyzna w małżeństwie najdłużej przebywa z kobietą. Mężczyźni są silniejsi fizycznie, mają hormony – testosteron – które sprawiają, że nie znoszą długiej uległości. I taki mężczyzna przebywa z kobietą – która swoimi napadami agresji go prowokuje. I wtedy po prostu większość mężczyzn zaczyna bić swoje kobiety.
   Tymczasem ulegał kobieta jest szanowana i kochana przez męża. Taka kobieta, łagodzi zbyt agresywne nastroje swojego męża.
   To pokazuje jak szatan ogłupił kobiety, wmawiając im, że bycie agresywnym a nie uległym wobec silniejszych od nich mężczyzn jest dla nich korzystne.

   Uległość czasami jest pozytywną cechą. Izraelici nie byli ulegli wobec Boga, ale byli ludem „twardego karku”, więc Bóg ich ukarał.

   Proponuje zastanowić ci się nad swoją psychiką czy aby nie jesteś pod wpływem parnia mózgu jaki serwuje nam szatański świat.

   Mężczyźni też są pod wpływem prania mózgu. Oglądanie pornografii czy zdjęć lub filmów z kobietami w bieliźnie powoduje, że wspierają oni prostytucje i uprowadzanie kobiet w niewolę jako niewolnice seksualne. Dlatego pożądliwe spoglądanie na inną kobietę która nie jest żoną jest wielkim grzechem wobec Boga.

   ASIU TO MY LUDZIE JESTEŚMY NIESPRAWIEDLIWI I OBŁUDNI PONIEWAŻ ŁAMIEMY PRAWO BOŻE. Ty tymczasem oskarżasz Boga o to w jaki sposób stworzył kobietę i mężczyznę!!! tymczasem relacja uległości żona wobec męża jest wypełnianiem prawa Bożego. Oczywiście żona powinna się sprzeciwić mężowi gdy ten wpadł jakiś nałóg i nie zapewnia jej i dzieciom bezpieczeństwa!!!

   Ale dzisiejsze kobiety przez feminizm przypominają rozpieszczone dziewczynki – które gdy coś im się nie podoba to kierują agresję wobec męża – a nie przypominają dorosłych kobiet. Podobnie jest z mężczyznami.

   Polubienie

 2. Pingback: TWARDE KOBIETY… CZYLI – Kompendium Prawdy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s