Czym jest prawdziwy patriotyzm ???

Zauważmy jeden ciekawy aspekt. Czym jest patriotyzm??? Słowo „patriotyzm” literalnie oznacza „miłość ojczyzny”.

Jednak tak naprawdę czym jest tak naprawdę patriotyzm??? Miłością do ojczyzny czyli do czego miłością do państwa czy narodu??? Wbrew pozorom obecnie obydwie definicje są sobie przeciwstawne. Dlaczego??? Ponieważ obecne państwa wyniszczają narody które je zamieszkują. Zobaczmy, obecnie we wszystkich państwach, szczególnie państwach białych narodów jest największy wyzysk w postaci najwyższych podatków w dziejach świata. Tak obecny system opodatkowania obywateli sprawia, że płacimy w sumie ponad 85% podatków w różnych formach, w sieci skomplikowanych przepisów. Te ogromne podatki wymuszają na nas to, abyśmy coraz więcej pracowali a szatańskie mass media z dumą się chwalą, że nastąpił wzrost PKB, i co jeszcze ciekawsze pomimo wzrostu owej produkcji na terenie danego państwa wzrasta także inflacja czyli towary drożeją. Co to oznacza??

Fakt prosty, pomimo tego, że produkcja i ilość towarów i usług na rynku rośnie to zamiast obserwować deflacje czyli obniżki cen towarów i usług ceny owe rosną. Ludzie są tak ogłupieni przez system edukacji (tutaj największymi ogłupionymi są ludzie z wyższym wykształceniem) czy przez mass media,  że nie zauważają tych zjawisk gospodarczych. Kto w tej sytuacji jest winny??? Otóż jedynym winnym tej sytuacji gdy pomimo wzrostu produkcji wzrastają ceny dobra jest państwo. Gdyż wzrost inflacji przy jednoczesnym wzroście produkcji oznacza, ze opodatkowanie obywateli wzrosło. nieważne w jakiej formie. Jak wiadomo, wg Tory obywatele mogą płacić maksymalnie 10%  wszelkich podatków państwu czy królowi:

https://cyryl27.wordpress.com/2017/06/04/prawo-boga-cz-1-podatki-i-lichwa/
Inaczej następuje prosty fakt, że państwo jak daje większe podatki niż 10% to zaczyna się szybszy lub wolniejszy proces wyniszczania narodu oraz terenu jaki dany naród zajmuje w zależności jak wysokie są to podatki.

A zatem miłość do państwa które nakazuje nam płacić wyższe podatki niż 10%, oznacza patriotyzm…. to patriotyzm jest wyrazem nienawiści do własnego narodu. Jeśli patriotyzm to miłość do narodu czyli nie tylko do obecnie żyjących ale oddawanie czci naszym przodkom, ojcom oraz kultywowanie tradycji i praw tego narodu to patriotyzm jest jednocześnie nienawiścią do państw w których żyjemy a które nie tylko poprzez wysokie podatki ale poprzez mieszanie narodowości, zwalczanie kultur narodowych i praw Boga które były podstawa sukcesu danego narodu niszczy dany naród.

Zauważmy jedno, patriotyzm który zakłada miłość jednocześnie do narodu oraz do danego państwa może jedynie zaistnieć w królestwie Boga na ziemi. Gdyż królestwo Boga realizuje w 100% prawa Boga, które to prawa gwarantują dobrobyt i rozwój narodu oraz zapewniają mu bezpieczeństwo. Obecnie w dzisiejszych państwach gdzie państwa likwidują ze swoich ustrojów prawodawczych kolejne przepisy prawa Bożego i w ich miejsce dają prawa podyktowane przez diabła, aktem prawdziwego patriotyzmu jest nienawiść do tych państw. Zauważmy jedno, modlitwa „Ojcza Nasz”, zawiera słowa:

„Przyjdź Królestwo Twoje, Niech się stanie wola Twoja jako na niebie tak i na ziemi”

Czyli ta modlitwa jest aktem miłości do własnego narodu oraz aktem nienawiści do szatańskich państw w których żyjemy i szatańskich władz które nami rządzą. Tak, modlitwa Ojcze Nasz, to prośba do Boga aby ten jak najszybciej zlikwidował wszelkie szatańskie państwa i wprowadził siłą swoje Królestwo na Ziemi. Nie bądźmy naiwni, diabeł, upadli i nasienie węża nie oddadzą po dobroci swojej władzy nad światem. Podobnie Faraon nie oddał po dobroci władzy jaką posiadał nad Izraelem, ale dopiero moc samego Boga, jaką zaprezentował Mojżesz wyrwała Izraelitów z niewoli Faraona. A i tak Faraon ruszył w pościg swoim wojskiem za Izraelem, co spowodowało, że jego armia została zniszczona przez Boga. Modląc się zatem „Ojcze Nasz” prosisz Boga o likwidacje jak najszybszą wszelkich szatańskich władz i państw na ziemi i szatańskie władze doskonale o tym wiedzą, dlatego tak zaciekle zwalczają chrześcijaństwo. Chrześcijaństwo pomimo zwiedzenia przez Pawła i ogromów grzechu jest zwalczane główne z tego powodu gdyż:

Modlitwa”Ojcze Nasz” mówiona przez setki milionów chrześcijan zawiera ogromną prośbę do Boga aby ten jak najrychlej zniszczył szatańskie państwa i wprowadził siłą swoje Królestwo!!!! Sataniści o tym wiedzą, i wiedzą, że ta modlitwa to akt nienawiści do ich władzy i ich państw, dlatego tak zaciekle zwalczają chrześcijaństwo pomimo ogromnego zwiedzenia. Diabeł także wie o tym, i drży gdyż nie wie kiedy owe modlitwy Bóg wysłucha i ustanowi swoje Królestwo!!!!

Zobaczmy szatańskie państwa przypominają galery. Czym były galery???

Galera – okręt o napędzie wiosłowym, często wspomaganym przez żagle. Używany był przede wszystkim na Morzu Śródziemnym od czasów starożytnych (EgiptFenicjaGrecjaKartaginaRzymBizancjum) aż do XIX wieku. Do wiosłowania często wykorzystywano niewolników, jeńców lub skazańców, zwanych galernikami.

Zobaczmy wszystkie państwa na świecie to tak naprawdę galery, wszyscy obywatele to galernicy których siłą się zmusza do wiosłowania zaś szatańskie władze, to kapitanowie, bębniarze czy żołnierzy lub poganiacze batem galerników. Wysokie podatki, czasami obniżane przypominają tempo wiosłowania które dyktuje bębniarz czyli parlament i rząd podnoszący lub czasami obniżający podatki. Owe galery czasami toczą wojny i najwięcej ofiar ponoszą galernicy wiosłujący, gdyż na wojnie podatki są maksymalnie wysokie i giną głownie obywatele a politycy są bezpieczni. Galernicy są tak ogłupieni (czyli obywatele), ze wydaje im się, że jak więcej wiosłują (czyli jest wyższy PKB) to wygrają z innymi galerami. Tymczasem Królestwo Boga przypomina luksusowy jacht w którym kapitan (czy Bóg lub jego Syn Isus) wydają załodze rozkazy ale też w razie zagrożenia to oni ostatni opuszczają okręt. Praca na luksusowym jachcie to przyjemność gdyż nie trzeba wiosłować, gdyż podatki wynoszą 0%… ewentualnie w królestwie Izraela za czasów królów ludzkich takich jak Dawid podatki wynosiły maksymalnie 10% czyli trzeba było wiosłować ale nie tak szybko i ciężko jak na galerach.

No właśnie obecne państwa to tak naprawdę galery w których większość to tak naprawdę galernicy czyli zniewoleni wioślarze galer a nieliczna załoga galer jest ponad prawem. Czy wiecie, że ukrytym porzadkiem prawnym jest prawo morskie????


Dziś fragment filmu „Kymatica” w tłumaczeniu antysystemowego autora z You Tube, Bladego Mamuta. Tematyka prawa morskiego, które jest de facto alternatywnym, ukrytym głęboko prawem, niewidocznym na pierwszy rzut oka, staje się coraz bardziej popularna. Takie urządzenie systemu prawnego jest jednym z filarów tego, co nazywamy systemem.
Jest to zagadnienie wciąż nie doceniane, choć bardzo ważne. W świetle prawa morskiego każde państwo jest korporacją, zaś globalną korporacją-matką jest „Corporation of London„. Dalej: w świetle tego prawa każdy obywatel ma status NIEWOLNIKA państwa-korporacji. Dochodzą do tego jeszcze inne zależności, takie jak prawna ochrona dla funkcjonariuszy takiej korporacji.
A więc dla: policjantów, wojskowych, lekarzy, prawników, urzędników, polityków. Te zawody są PONAD PRAWEM. Są to zawody gdzie pomyłki czy wręcz jawne zbrodnie wydarzają się wyjątkowo często. Zaś przypadków postawienia przed sądem w/w funkcjonariuszy korporacji jest jak na lekarstwo. Przypadków skutecznego i sprawiedliwego skazania ich, nawet jeśli w grę wchodzi jawna i oczywista zbrodnia, jest jeszcze mniej.
Te zawody popełniają zbrodnie w majestacie prawa. Stąd mówi się np o „ludobójstwie w białych rękawiczkach” za pomocą szkodliwego żarcia, toksycznych lekarstw i szczepionek. To dlatego sprawa zabójstwa kobiety ze Skierniewic sprzed wielu lat, do dziś jest nie rozwiązana. I to pomimo oczywistych dowodów, które potem były z pełną premedytacją niszczone przez prokuraturę. Dlaczego? Ponieważ mąż i zabójca tej kobiety jest prawnikiem i należy do lokalnej sitwy (samorządowcy, biznesmeni, prawnicy, mafia, policja, kapłani). Ta sprawa do dziś bulwersuje mieszkańców Skierniewic, a w tym roku była wiele razy poruszana w ogólnopolskich mediach. Bez rezultatu.
Przejrzyjcie choćby pobieżnie dwa poniższe portale gorliwie dokumentujące przestępstwa i zbrodnie postkomunistycznej elity III RP. Dowiecie się wtedy, że to co mówię wcale nie jest fikcją, a system prawny i sądowniczy działa jak zorganizowany kartel przestępczy:
1. Afery prawa: http://www.aferyprawa.eu/
2. Afery i bezprawie: http://www.aferyibezprawie.org/
Taką samą ochronę prawną otrzymali w Europie zachodniej islamiści, dokonujący inwazji militarnej na nasz kontynent. Są oni nie do ruszenia przez policję, sądy, a nawet służby specjalne. W Belgii służby specjalne zawarły rozejm z terrorystami z państwa islamskiego. Polega on na tym, że służby nie będą ich aresztować, pod warunkiem, że wszystkie zamachy będą przeprowadzali poza terytorium Belgii. Tak było aż do marca tego roku. Tajny rozkaz tuszowania zbrodni islamistów i puszczania ich bez wyroków, lub z symbolicznymi wyrokami, zdemaskował po wydarzeniach w Kolonii szef związków zawodowych niemieckiej policji.
Polecam też linki z opisem, czym jest to drugie, alternatywne prawo, poniżej. Są to szczegółowe i rozbudowane opisy, jak i nagrania video:
Największy przekręt prawny wszech czasów! Staliśmy się niewolnikami korporacji o nazwie III RP [część 1]
Największy przekręt prawny wszech czasów! Staliśmy się niewolnikami korporacji o nazwie III RP [część 2]
Największy przekręt prawny wszech czasów! Staliśmy się niewolnikami korporacji o nazwie III RP [część 3]
BARDZO WAŻNE: zrozum kim jesteś i uwolnij się od systemu!
Gdzie mieści się stolica NWO? Będziesz zaskoczony!
Prawo jest totalną fikcją, a sędziowie i prawnicy to kartel przestępczy
A teraz zapowiadany fragment filmu Kymatica o prawie morskim:

No właśnie zobaczmy , pisze się, że państwa to tak naprawdę powiązane ze sobą korporacje, w których nieliczny zarząd zarządza rzeszami pracowników…. tymczasem prawo morskie to tak naprawdę prawo jakie obowiązywało na galerach. Galery przecież funkcjonowały aż do XIX wieku czyli były najdłużej funkcjonującym rodzajem statku morskiego w dziejach świata. Czyli państwa rządzone przez diabła to tak naprawdę galery. Państwa te przez wysokie podatki, mieszanie różnych narodów wyniszczają każdy naród. Zobaczmy, dlaczego państwa promują politykę multi kulti??? Ponieważ wymieszanie w państwie narodów powoduje, że nie jest możliwy zorganizowany bunt. A jak wiadomo na galerach zawsze istniało ryzyko buntów galerników czy wioślarzy bez których galera nie mogła by funkcjonować.
Zobaczmy te wersy z Apokalipsy:
(1) I widziałem wychodzące z morza zwierzę, które miało dziesięć rogów i siedem głów, a na rogach jego dziesięć diademów, a na głowach jego bluźniercze imiona. Ap 13
Zobaczmy Bestia to symbol państwa i szatańskich władz. Morze zaś to symbol nie tyle narodów co narodów rządzonych przez prawo morskie czy też prawo panujące na galerach. No właśnie te prawo co nakazywało czynic galernikom???
„Później w Europie tuszem znakowali przestępców, nanosząc przez nakłuwanie, na przykład, oszustom karcianym na szyi sześciościanu; skazanym na galery na statku kajdaniarzom – na czole „GAL”; prostytutkom na ich ramionach nakłuwano lilie jako znak ich grzesznego zawodu …”

A przecież:

(16) On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, Ap 13

Czyli Bestia nakaże swoim niewolnikom niczym na galerach wyryc swój symbol na czole lub ręce.

(1) I widziałem nowe niebo i nową ziemię; albowiem pierwsze niebo i pierwsza ziemia przeminęły, i morza już nie ma. Ap 21

Tu nie chodzi tylko o morze fizyczne ale także o fakt, że nie będzie szatańskiego prawa morskiego czy też prawa galer. Zresztą morze jest symbolem potopu czyli zagłady a prawo morskie ma na celu zagładę narodów. Zobaczmy obecny niż demograficzny to efekt owego prawa morskiego.

Zobaczmy jedno, tak naprawdę jesteśmy niewolnikami na szatańskich galerach i nie ważne w jakim państwie żyjemy i jakie mamy obywatelstwo, jesteśmy zniewoleni przez państwa a patriotyzm jaki nam promują mass media to po prostu kolejne kajdany jakie nakładane są nie na nasze ręce i nogi ale na nasze umysły.

Jedyny rozsądny patriotyzm zawiera modlitwa „Ojcze Nasz”, która jest deklaracją aby także zostało zlikwidowane prawo morskie czy też prawo galer na rzecz prawa Bożego.

Niech Królestwo Boga nastanie i niech zniszczy ono wszelkie państwa na ziemi które niewolą narody!!!!