Post Daniela czy aby na pewno jest on dietą czy był on unikalnym cudem Boga????Czyli gnoza ramię w ramię z weganizmem….

Ciągle nawiązuje do diety, wiem, ale temat jest istotny. Biblia bowiem wyraźnie odnosi się do diety człowieka. Zacytuje tutaj ciekawy komentarz siostry Aniki:


Cyrylu nie do końca się z Tobą zgodzę. Uważam, że Twoje wyjaśnienie wersetów dotyczących postu Daniela jest troszkę naciągane. Tak post był okresowy wiemy, że przez trzy lata Daniel żywił się jarzynami bo tyle trwało wychowanie do momenty służby u króla:
(5) Król wyznaczył im dzienne utrzymanie ze stołu królewskiego oraz wino, które sam pijał; miano ich wychowywać trzy lata, po czym mieli iść na służbę do króla.
To, że Daniel żywił się jarzynami przez cały ten okres mówi nam werset:
(15) A po upływie dziesięciu dni okazało się, że lepiej wyglądali i byli tężsi na ciele niż wszyscy młodzieńcy, którzy jadali pokarm ze stołu królewskiego.
(16) Dlatego nadzorca odstawiał ich pokarm i wino, które mieli pić, i podawał im jarzyny.
Piszesz: „Ten post miał na celu pokazanie cudu, że Bóg może bez problemu sprawić, że człowiek może ponownie jak w Edenie żywic się jarzynami i wyglądać lepiej od mięsożerców. W przypadku Daniela i młodzieńców Bóg dokonał jakiegoś cudu w ich DNA.”
Nie wiemy nic na ten temat . To są Tylko Twoje domysły.
Ja osobiście nie popieram tezy, że jedzenie mięsa jest zdrowe, ale każdy powinien podchodzić do tego indywidualnie. Najważniejsze jest to, żeby nie popadać z jednej skrajności w drugą.
Pozdrawiam Z Panem Bogiem

Tutaj siostra Anika podała doskonały dowód na to, że post Daniela nie był dietą, ale raczej pokazem cudu Boga, zobaczmy ten opis:

(3) I rozkazał król Aszpenazowi, przełożonemu nad sługami dworskimi, sprowadzić niektórych spośród synów izraelskich z królewskiego i szlachetnego rodu,

(4) Młodzieńców bez jakiejkolwiek wady, pięknych z wyglądu, uzdolnionych do wszelkiej wiedzy, obdarzonych bystrym rozumem, pojętnych do nauki i dlatego sposobnych do pełnienia służby w pałacu królewskim. Miał ich też nauczyć pisma i języka chaldejskiego.

(5) Król wyznaczył im dzienne utrzymanie ze stołu królewskiego oraz wino, które sam pijał; miano ich wychowywać trzy lata, po czym mieli iść na służbę do króla.

(6) Wśród nich byli także z synów judzkich: Daniel, Ananiasz, Miszael i Azariasz,

(7) Którym przełożony nad sługami dworskimi dał inne imiona: Daniela nazwał Baltazarem, Ananiasza – Szadrachem, Miszaela – Meszachem, a Azariasza – Abed-Negem.

(8) Lecz Daniel postanowił nie kalać się potrawami ze stołu królewskiego ani winem, które król pijał. Prosił więc przełożonego nad sługami dworskimi, by mógł się ustrzec splamienia.

(9) A Bóg zjednał Danielowi łaskę i miłosierdzie przełożonego nad sługami dworskimi.

(10) Przełożony nad sługami dworskimi rzekł do Daniela: Boję się, że król, mój pan, który wam wyznaczył pokarm i napój, zauważy, że wasze twarze są chudsze niż młodzieńców w waszym wieku i narazicie moją głowę na niebezpieczeństwo u króla.

(11) Wtedy Daniel rzekł do nadzorcy, którego przełożony nad sługami dworskimi ustanowił nad Danielem, Ananiaszem, Miszaelem i Azariaszem:

(12) Zrób próbę ze swoimi sługami przez dziesięć dni. Niech nam dadzą jarzyn do jedzenia i wody do picia

(13) Potem przypatrzysz się nam, jak wyglądamy i jak wyglądają młodzieńcy, którzy jadają pokarm ze stołu królewskiego i według tego, co zobaczysz, postąpisz ze swoimi sługami.

(14) I wysłuchał ich prośby, i zrobił z nimi próbę przez dziesięć dni.

(15) A po upływie dziesięciu dni okazało się, że lepiej wyglądali i byli tężsi na ciele niż wszyscy młodzieńcy, którzy jadali pokarm ze stołu królewskiego.

(16) Dlatego nadzorca odstawiał ich pokarm i wino, które mieli pić, i podawał im jarzyny.

(17) A Bóg dał tym czterem młodzieńcom znajomość i rozumienie wszelkiego pisma i mądrości; Daniel zaś znał się na wszelkiego rodzaju widzeniach i snach.

(18) A po upływie czasu, który król wyznaczył, aby ich przedstawiono, przełożony nad sługami dworskimi wprowadził ich przed Nebukadnesara. Dan 1

Zobaczmy. Fakty są takie, czym są jarzyny???


 

Warzywa, rośliny warzywne, jarzyny – rośliny jednorocznedwuletnie lub wieloletnie, które w całości lub w części stanowią pokarmczłowieka. Mogą być spożywane w stanie surowym lub po obróbce cieplnej. Częściami użytkowymi warzyw mogą być całe rośliny lub tylko: liścieowocebulwyłodygi i korzenie


Zauważmy jedno, Daniel po jedzeniu warzyw nie schudł ale był tęższy i zdrowszy na ciele, czyli jego skóra była w stanie idealnym. Jest to ciekawe ponieważ, warzywa nie zawierają żadnych tłuszczy niezbędnych do życia oraz białek są to same węglowodany i witaminy, a jak wiadomo witaminy są absorbowane poprzez tłuszcze. Celem każdej diety warzywnej jest przecież schudnięcie człowieka a nie jego przytycie. Dieta warzywna to tak naprawdę głodówka, gdzie organizm spala swoje własne zapasy tłuszczu, dlatego ludzie na niej chudną i oczyszczają się z toksyn, który jest w tłuszczu. Jednak znowu nie tyle lata co miesiące takiej diety warzywnej wyniszczają organizm. świadczą o tym świadectwa byłych wegan. Dlatego tutaj jak Daniel i jego towarzysze przez 3 lata stosowali dietę jarzynową to nie oznacza to, jak sądzi wielu chrzescijan, ze ta dieta jest najzdrowsza…. ponieważ na dłuższą metę nie jest jest. Jest to dowód cudu Boga. Bóg uczynił ten cud aby Daniel i jego towarzysze mieli łatwiejszy dostęp do króla Babilonu Nebukadnesara. Jest to logiczne, że dworzanie widząc rzecz niesamowitą jak to ludzie na jarzynach po trzech latach byli najzdrowsi ułatwili Danielowi dostęp do Nebukadnesara. Przecież logiczne jest, że dostęp do króla był zawsze trudny nawet dla osób na dworze. Taka wizytka u króla i rozmowa z nim to był zaszczyt dla każdego dworzanina, a że dwór liczył tysiące osób to częste rozmowy z królem były zagwarantowane dla ludzi naprawdę wybitnych co najwyżej kilkudziesięciu. Dlatego Bóg poprzez ten cud chciał ułatwić Danielowi zdobycie większego zaufania u króla i jego dworu. Aby w ten sposób prorok Boga Daniel mógł bez większych przeszkód świadczyć o Bogu!!!!

Ponadto gdyby dieta Daniela była najzdrowszą dietą, jak myśli wielu chrześcijan to co by znaczyło święto Paschy, gdzie je się całego baranka czyli mięso???? Zresztą wielu podaje, że Daniel nie miał diety ale miał post 10 dniowy….. tymczasem jest to bzdura. Daniel nie miał 10 dniowego postu, Danila miał trzyletnią dietę. Jakby ktoś nie zauwazył przed Paschą jest święto Przaśników czyli jest to post dlaczego??? Zobaczmy:

(15) Przez siedem dni jeść będziecie przaśniki. Już pierwszego dnia usuniecie kwas z domów waszych, bo każdy, kto od pierwszego do siódmego dnia jeść będzie to, co kwaszone, usunięty będzie z Izraela;

(16) Pierwszego dnia i siódmego dnia będzie u was święte zgromadzenie, w tych dniach nie wolno wykonywać żadnej pracy. Tylko to, co każdy potrzebuje do jedzenia, wolno wam przygotować.

(17) Przestrzegajcie Święta Przaśników, gdyż w tym właśnie dniu wyprowadziłem zastępy wasze z ziemi egipskiej. Przestrzegajcie tego święta przez wszystkie pokolenia jako ustanowienie wieczne.

(18) W pierwszym miesiącu, od wieczora czternastego dnia tego miesiąca aż do wieczora dwudziestego pierwszego dnia będziecie jedli przaśniki.

(19) Przez siedem dni nie będzie kwasu w domach waszych; każdy bowiem kto jeść będzie kwaszone, usunięty będzie ze społeczności Izraela, zarówno przybysz jak i tubylec.

(20) Nie będziecie jedli nic kwaszonego; we wszystkich siedzibach waszych jeść będziecie przaśniki.

(21) Potem Mojżesz wezwał wszystkich starszych Izraela i rzekł do nich: Idźcie i weźcie sobie po jednym baranku na rodzinę, i zabijcie go na ofiarę paschalną.

(22) Weźcie też wiązkę hyzopu i zanurzcie we krwi, która jest w misie, i pomażcie nadproże i oba odrzwia krwią z misy. Niech nikt z was nie wychodzi z drzwi domu swego aż do rana, Wyjśc 12

Czyli co Izraelici przed paschą przez 7 dni mieli jeść chleb nie na zakwasie i bez tłuszczu czyli był to swoisty 7 dniowy post, po którym oni chudli i ciało ich się oczyszczało, gdyż ten chleb jadło się z ziołami.  Potem Izraelici jedli Baranka całego czyli obok białka głownie tłuszcz czyli kwasy Omega 3. Czyli Izraelici po oczyszczającym poście odbudowywali swoje ciała przy pomocy zwierzęcego a nie roślinnego tłuszczy i białka. Pomyślmy. Pascha i Święto Przaśników czemu służyły??? Oczyszczeniu ciała gdyż przez 7 dni organizmy Izraelitów chudł (przaśniki nie zawierały białek ani tłuszczy) gdyż czerpał zasoby tłuszczy z samych siebie a potem następował proces odbudowy gdyż Izraelici jedli ogromne ilości tłuszczów zwierzęcych i białek. Czyli Daniel przez 3 lata nie świętował Paschy. Ciekawie pisze Detektyw Prawdy:


Bo jeden sądzi, że może wszystko spożywać, inny natomiast – słaby – jada tylko jarzyny”

 

Osoba nie jadająca mięsa jest słaba. Taka może być konkluzja niestety mylna, ponieważ  w ten sposób moglibyśmy  nazwać wszystkich ludzi od Adama do nastania potopu (nie jedli mięsa), również Daniela i inne postacie biblijne.

 

” A po upływie dziesięciu dni okazało się, że lepiej wyglądali i byli tężsi na ciele niż wszyscy młodzieńcy, którzy jadali pokarm ze stołu królewskiego. Dlatego nadzorca odstawiał ich pokarm i wino, które mieli pić, i podawał im jarzyny. A Bóg dał tym czterem młodzieńcom znajomość i rozumienie wszelkiego pisma i mądrości; Daniel zaś znał się na wszelkiego rodzaju widzeniach i snach”.

 

Taki jest skutek niejedzenia mięsa: lepiej wyglądali i byli tężsi na ciele. Do tego Bóg dodał im znajomość Pisma i mądrość.

Zapiski historyczne wskazują, że w tamtych czasach podobnie jak w obecnych, były również grupy jaroszy, którzy nie spożywali żadnych potraw mięsnych, podobnie jak było tam też wielu wierzących którzy jedli mięso.

http://detektywprawdy.pl/2017/08/22/jeden-sadzi-ze-moze-wszystko-spozywac-inny-natomiast-slaby-jada-tylko-jarzyny/


Otóż Piotr się myli. Jedzenie jarzyn osłabia tak samo jak Izraelitów by wykończyło gdyby miesiącami jedli same przaśniki z ziołami. Dlatego po święcie przaśników była pascha i spożywanie baranka. Tak samo jak każdy post ma swój koniec i jest ten post relatywnie krótki. Organizm nie może bez przerwy się oczyszczać, po czasie oczyszczania ciało potrzebuje substancji odżywczych aby się odbudować. Robienie z cudu Boga jakim była 3 letnia dieta jarzynowa Daniela to nie tyle naginanie faktów co kłamstwo jakie daje diabeł, dlaczego tak sądzę???

Diabeł doskonale potrafi nagnać i wykorzystywać Biblie do swoich celów zobaczcie:

(5) Wtedy zabrał go diabeł do miasta świętego i postawił na ganku świątynnym.

(6) I rzekł mu: Jeżeli jesteś Synem Bożym, rzuć się w dół, ponieważ napisano: aniołom swoim polecił o tobie, że będą cię nosili na rękach, abyś nie zranił o kamień nogi swojej.Mat 4

A zatem diabeł bez problemu przez swoich pastorów zataił fakt cudu jaki Bóg wykonał względem Daniela i jego towarzyszy w kwestii ich 3 letniej diety, i z tego cudu uczynił post czy nawet dietę warzywną. Jak wiadomo, weganie cierpią na choroby psychiczne i choroby ciała związane z długoletnim niedożywieniem. Weganie po kilku latach takiej diety mają t.z.w. mgłę umysłową. A zatem weganie stają się podatni na działanie demonów i szatańskich technik manipulacji. Jeśli taki chrześcijanin czy człowiek wypełniający Torę czy słowa Isusa zacznie być weganinem to z czasem jest wysoce prawdopodobne, że odejdzie od Boga, ponieważ jego niedożywiony organizm będzie niszczył jego ducha i powodował wiele chorób. Diabeł zna doskonale anatomie ludzkiego ciała i wie czego ono potrzebuje. Ponadto diabeł od wieków celowo tworzył kulty i sekty oparte o diety wegańskie….. tylko, ze te sekty nie przetrwały ponieważ nie były zdolne do płodzenia dzieci na skutek weganizmu….oto przykład:

weganizm historia 1weganizm historia 2weganizm historia 3

weganizm historia 4weganizm historia 5

weganizm historia 6

https://illuminati-oswieceni.blogspot.com/2016/07/wegetarianizm-jarstwo-zdrowe-zycie.html

No i co powiedział Adolf Hitler:

Niejeden często żałuje, że żyje w czasach, w których nie wiadomo, jak będzie wyglądał nowy świat. Ale jedno mogę mięsożercom obiecać: nowy świat będzie wegetariański!

 • Autor: Adolf HitlerRozmowy przy stole…op. cit., s. 130.

Zauważmy jedno, diabeł i jego sługi promuje weganizm i wegetarianizm i to od wieków dlaczego??? Czy nie jedzenia mięsa jest dla nas korzystne???? Jeśli tak, to dlaczego Biblia zaleca dietę bogatą w mięso, a Bóg pozwala po potopie wszystkim narodom oprócz Izraela zjadać każde zwierzę oprócz jego krwi jak jarzyny???? Jaki diabeł ma tego cel???

 1. Weganie są podatni na manipulacje. Ta dieta wyniszcza.
 2. Weganizm podważa zaufanie do słów Boga jakie są zawarte w Biblii. A słowa Boga wyraźnie promują dietę mięsną zaś święto paschy to święto jedzenia mięsa zwierzęcia czyli baraniny.

Zobaczmy weganizm był promowany przez gnostyków, a czym jest gnoza??? Jak nie doktryną diabła która oskarża Boga przed ludźmi i aniołami o stworzenie złego wg szatana świata oraz potem tworzeni złych praw przez Boga. Twierdzenie, że weganizm czy wegetarianizm to najzdrowsza dieta to oskarżenie Boga o to, że przez święto paschy i inne prawa dietetyczne dał Izraelitom oraz innym narodom zabójczą dla nich dietę. I weganizm jest wpajany nam do głów przez szatańskie mass media. Zobaczmy ten film:

 

W tym filmie autor pokazuje jasno czym jest weganizm:

 1. Weganizm tak jak komunizm zrównuje człowieka i zwierzęta jako te same byty. Tymczasem autor słusznie zauważa, że człowiek ma świadomośc która tworzy własny świat zaś zwierzę nie posiada takiej świadomości i weganie często przypisują ludzką świadomość zwierzętom. Jak to działa. Mass media promując weganizm uczulają nas na cierpienia zwierząt zaś przez co niezauważalnie maleje nasza wrażliwość na cierpienie i śmierć innych ludzi.
 2. Weganie czynią z ludzi Bestie zaś ze zwierząt istoty pełne miłości. Tymczasem zwierzeta drapieżne często dla rozrywki zabijają inne zwierzęta.
 3. Autor podaje inne ciekawe wnioski, dlatego polecam obejrzeć cały ten film. Weganie uważają się za osoby lepsze bardziej uduchowione. Oto przykład:

 

Ten wegetarianin uważa się za osobę uduchowioną i rozpatruje czy zwierzę ma duszę… jednak te komentarze czy dyskusja weganina z pewną mądra kobietą pokazuje czym jest weganizm:

dusza wg wegan 1dusza wg wegan 2dusza wg wegan 3dusza wg wegan 4

Jak widzimy jakie skutki powoduje wyznawanie weganizmu który jest częścią gnostycyzmu i innych diabelskich religii. Napisze jeszcze raz w dwóch poprzednich artykułach pokazałem, ze nasze mięsożerstwo to wina diabła i pierwszych ludzi. A diabeł zwala winę za nasze mięsożerstwo na Boga i jego prawo, który swoim prawem stara się uratować ludzkość. Prawda jest brutalna bez tłuszczy zwierzęcych omega 3 nasze ciało umiera i się degeneruje. Dlatego Bóg pozwolił ludzkości jeść mięso. Bóg nam uratował życie. A diabeł jak mówi Isus:

(44) Ojcem waszym jest diabeł i chcecie postępować według pożądliwości ojca waszego. On był mężobójcą od początku i w prawdzie nie wytrwał, bo w nim nie ma prawdy. Gdy mówi kłamstwo, mówi od siebie, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa. ew. Jana 8

Diabeł morduje nas przez swoje kłamstwo. A weganizm i dopatrywanie się w 3 letniej diecie warzywnej Daniela nie cudu ale postu czy dowodu na skrywaną przez Boga cudowną wegańską dietę czym jest??? Jak nie kolejnym morderczym kłamstwem diabła. A tutaj kolejny film, byłego członka forum zbawienie Mariusza Szczytyńskiego, który promuje weganizm:

 

Czyli co Mariusz promuje element gnostycyzmu czyli weganizm. Potrzeba kolejnych dowodów??? Zobaczmy ten film:

Zobaczmy najgorsza forma diety wegańskiej dieta surowa, która wyniszcza organizm w szybkim tempie jest promowana w masowej telewizji Polskiej TVP 2. Czy my to widzimy, przeciętny Polak ma niskie pojęcie o diecie i taka dieta wyniszczy i tak jego kiepskie zdrowie. Zobaczcie w ten sposób diabeł zakorzenia w ludziach przekonanie, ze Bóg, źle zrobił dając ludziom prawo dietetyczne oparte o mięso i że sam pokarm roślinny jest tak samo zdrowy jak był sprzed grzechu w Edenie dla ludzi. Szatan zakorzenia w ludziach przekonanie, że Bóg oszukuje ludzkość. Tak przecież działa gnoza ona zakorzenia nie tylko w ludziach ale też w aniołach przekonanie, że Bóg oszukuje swoje stworzenie. Tymczasem Syn Boga, Isus, jasno stwierdza, ze jedynym oszustem jest diabeł.

 

Ps. 1. Andrzej Polak fajnie poprawił moje błędy, oto jego posty z grupy Zjednoczony Lud Boży:


Andrzej Polak Jeżeli miałbym przyznać słuszność tym tezom to dieta powinna nastapić po zjedzeniu baranka a nie przed. Święto przaśników trwało po ofierze paschy pod koniec 14 dnia miesiaca.kłosów a nie przed nią.Wjs 12:8 Mięso jego upieczone na ogniu spożyją podczas tej nocy; jeść je będą z przaśnikami i gorzkimi ziołami.
Wjs 12:9 Nie jedzcie z niego nic surowego ani ugotowanego w wodzie, lecz tylko upieczone na ogniu w całości: głowa razem z odnóżami i częściami środkowymi.
Wjs 12:10 Nie pozostawiajcie z niego nic do rana, a jeśli z niego zostanie coś do rana, spalcie to w ogniu.
Wjs 12:11 A w ten sposób spożywać go będziecie: Biodra wasze będą przepasane, sandały na waszych nogach i laska w ręku waszym. Zjecie go w pośpiechu. Jest to ofiara paschalna dla Pana.” Od wieczora do rana pierwszego dnia przaśników tj.15 Kłosów ofiara miała być spożyta.”Wjs 12:17 Przestrzegajcie Święta Przaśników, gdyż w tym właśnie dniu wyprowadziłem zastępy wasze z ziemi egipskiej. Przestrzegajcie tego święta przez wszystkie pokolenia jako ustanowienie wieczne. „Wieczorem 14 dnia kończył się dzien i wieczorem 15 dnia rozpoczynał nowy dlatego : „Wjs 12:18 W pierwszym miesiącu, od wieczora czternastego dnia tego miesiąca aż do wieczora dwudziestego pierwszego dnia będziecie jedli przaśniki.
Wjs 12:19 Przez siedem dni nie będzie kwasu w domach waszych; każdy bowiem kto jeść będzie kwaszone, usunięty będzie ze społeczności Izraela, zarówno przybysz jak i tubylec.
Wjs 12:20 Nie będziecie jedli nic kwaszonego; we wszystkich siedzibach waszych jeść będziecie przaśniki.” Tak więc to po spożyciu ofiary paschalnej przez 7 dni wolno było jeść tylko chleb bez zakwasu.Jednak wartałoby sie przyjżeć temu czy wolno było jeść jescze coś innego niekwaszonego typu warzywa .W czasie przaśników składało sie codziennie ofiary ze zwierzat jednak były to ofiary spalane.Miła won dla Pana.

Andrzej Polak Inna istotną kwestią jest to że Daniel nie mogł spożywać paschy nie dlatego że jadł trzy lata warzywa tylko dlatego że zabraniało mu tego prawo Zakonu.Daniel był w niewoli poza Jerozolimą.Pwt 16:5 Nie będziesz mógł składać ofiary paschalnej w żadnej miejscowości z tych, jakie Pan, Bóg twój, ci daje,
Pwt 16:6 Tylko na miejscu, które Pan, Bóg twój, wybierze na mieszkanie dla swego imienia, składać będziesz ofiarę paschalną wieczorem po zachodzie słońca, o tym samym czasie, kiedy wychodziłeś z Egiptu,
Pwt 16:7 Ugotujesz je i (Lxx dodaje i upieczesz)będziesz jadł na miejscu, które wybierze Pan, Bóg twój. Rano możesz pójść z powrotem do swoich namiotów.


Andrzej ma racje. Jednak znowu jeśli Izraelici jedli po zjedzeniu baranka musieli jeść przez 7 dni niezakwaszony chleb z ziołami, to i tak mieli post który oczyszczał ich ciało, potem znowu Izraelici powracali do normalnej diety.

3 uwagi do wpisu “Post Daniela czy aby na pewno jest on dietą czy był on unikalnym cudem Boga????Czyli gnoza ramię w ramię z weganizmem….

 1. Rafał

  Cyrylu

  Rośliny to nie tylko węgle i witaminy to także tysiące aktywnych składników, które są niezwykle potrzebne naszym ciałom jak polifenole czy antyoksydanty . Witaminy D,E,K,A przyswajają się w tłuszczach, reszta witamin już nie . Oczywiście zaznaczam nie jestem weganinem i nigdy nie będę, ale lekceważenie zbawiennego wpływu roślin na nasze zdrowie jest absurdem.

  Pozdrawiam

  Polubione przez 1 osoba

  1. Rafale zgadzam się, że jedzenie roślin jest potrzebne. Jednak znowu jedzenie samych warzyw rozwali nasz organizm jeśli będzie ta dieta trwała latami czy nawet miesiącami. Weganki nie miesiączkują z powodu braku tłuszczy zwierzęcych które są odpowiedzialne za gospodarkę hormonalną ludzi, a mężczyźni mają niski testosteron z powodu braku cholesterolu w diecie. Przeważnie weganie to młodzi dwudziestolatkowie ludzie więc tę dietę ciągną latami, ponieważ ich gospodarka hormonalna jest w szczytowym okresie. A i tak po jakimś czasie weganie tracą zdrowie i odpuszczają weganizm.

   Polubione przez 1 osoba

 2. Pingback: Związki gnozy, medytacji, duchowości religii wchodu, hinduizm z weganizmem…. czyli wszechobecna doktryna Lucyfera i kult Bestii. – Blog Cyryla

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s