Jak powstanie socjalny kataklizm…

Z planu 3 wojen światowych wg Alberta Pike, bardzo ciekawą oraz groźną rzeczą jest zapowiedź wywołania finałowego socjalnego kataklizmu. W tym planie socjalny kataklizm pojawia się dwa razy:

„W czasie II WŚ międzynarodowy komunizm musi się na tyle wzmocnić, aby zrównoważyć chrześcijaństwo, które będzie ograniczone i zachowane w tym stanie, do momentu. w którym będziemy je potrzebować do wywołania finałowego socjalnego kataklizmu.

„Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.”

Zobaczmy jedno, wielu ludzi uważa, że kryzys gospodarki, czy nagłe spowolnienie produkcji spowoduje ów socjalny kataklizm. Jednak znowu, nasze myślenie w tej kwestii jest błędne. W tych trzech artykułach:

Podatki…

Prawo Boga cz.1 Podatki i lichwa….

Dlaczego wysokość podatków jest taka ważna…..

Pokazałem ciekawą rzecz. Podatki dochodowe, czy od naszej produkcji, ponad 10% (czyli maksymalny poziom jaki daje Bóg ludzkim władzom), sprawiają, że napędzana jest produkcja i w ten sposób, nadmiernie eksploatowana jest ziemia co powoduje wyniszczenie przyrody i życia na ziemi. Nadmierna produkcja powoduje czasowe luksusowe życie, jednak skutkiem tego jest wyniszczanie ziemi i jej zasobów przez co ziemia nie będzie w końcu wstanie utrzymać przy życiu tyle miliardów ludzi. Już od XIX wieku, kiedy powstawał ten plan 3 wojen światowych, rozpoczął się nagły rozwój technologii, który to spowodował wzrost produkcji i wykorzystywania na niespotykaną skalę zasobów całej naszej ziemi. Obecnie zasoby ziemi są na wykończeniu, szczególnie woda oraz rośliny. Szatańskie władze zwalczają bezpłatne, odnawialne i nieszkodliwe technologie dla środowiska (Tesla i inni wynalazcy byli i są nadal prześladowani a nawet mordowani) a promują rozwój technologii które mają na cel wyniszczenie ziemi, czyli dział Boga(zobaczmy technologia 5 G oraz technologie, które powodują promieniowanie zabijają nie tylko ludzi ale głownie zwierzęta owady, pszczoły giną masowo od stosowania chemii i tej technologii która wysyła mordercze prmieniownanie) . Dodatkowo podatki oscylują w granicach ponad 80% od naszych dochodów czy całej naszej produkcji przez co produkcja musi cały wzrastać (dodajmy do tego kredyty bankowe, które pozwalają ludziom kupować i się zadłużać czyli stawać się niewolnikami banków) a jak ludzie nie mają na kredyty to daje im się socjal aby mogli kupować. Dodatkowo szatańskie mass media promują wśród nas konsumpcje. To wszystko jest ukierunkowane na wyniszczenie ziemi, środowiska w którym żyje człowiek. Diabeł to bowiem:

(44) Ojcem waszym jest diabeł i chcecie postępować według pożądliwości ojca waszego. On był mężobójcą od początku i w prawdzie nie wytrwał, bo w nim nie ma prawdy. Gdy mówi kłamstwo, mówi od siebie, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa. Jana 8

To morderca człowieka, który zabija go przy pomocy kłamstwa. Ów diabelski dobrobyt jaki dzisiaj mamy, ma na celu po prosty maksymalnie wyniszczyć ziemię aby spowodować ów socjalny kataklizm. Owe promowane przez mass media „kryzysy gospodarcze” to tak naprawdę odwrócenie naszej uwagi od tego jak przy pomocy „ludzkiej chciwości” diabeł rękoma samych ludzi (nasienia węża, które tez jest przez diabła przeznaczone do odstrzału) wyniszcza ziemię. Wyniszczona ziemia, sprawi, że socjalny kataklizm powstanie i żadne działanie rządu tego nie powstrzyma. Chciwi, głupi politycy tego nie rozumieją ponieważ sami toną we własnych grzechach. Co więcej sama Biblia zapowiada, że socjalny kataklizm powstanie na skutek wyniszczenia ziemi:

(18) I popadły w gniew narody, lecz i twój gniew rozgorzał, i nastał czas sądu nad umarłymi, i oddawanie zapłaty sługom twoim prorokom i świętym, i tym, którzy się boją imienia twego, małym i wielkim, oraz wytracenia tych, którzy niszczą ziemię. Ap 11

Kto niszczy ziemię??? Iluminaci i ich pachołki. W jaki celu?? Aby wywołać socjalny kataklizm. Bez wyniszczenia ziemi nie da się wywołać socjalnego kataklizmu. Dopiero gdy ziemia nie będzie mogła żywić i poić ludzi w stopniu wystarczającym to taki kataklizm powstanie.

(17) Biada mnie! Biada mnie! Któż mnie uratuje w tych dniach? (18) Początek boleści oraz wielu narzekań; początek głodu, kiedy wielu zginie;  początek wojen, kiedy moce będą przerażone, początek nieszczęść, kiedy wszyscy będą drżeli. Cóż oni będą czynić w tych warunkach, kiedy nieszczęście przyjdzie? (19) Oto głód i plaga, ucisk i udręczenie wysłane jako baty dla skorygowania ludzi. (20) Jednak pomimo tego wszystkiego oni nie odwrócą się od swych nieczystości, ani nie będą zawsze świadomi tych batów. (21) Oto zaopatrzenie będzie takie tanie na ziemi, że ludzie będą myśleć, że pokój jest dla nich pewny i wtedy nieszczęścia powstaną na ziemi. (22) Bo wielu z mieszkających na ziemi zginie z głodu; a ci, którzy przeżyją głód poginą od miecza. 2 Ezd. 16

Zobaczmy Bóg mówi jasno, że pomimo ogromnego dobrobytu powstanie na ziemi głód i to nagle. A to jest tylko możliwe, gdy w stopniu znaczącym zostanie wyniszczona ziemia. Zobaczmy co się dzieje na świecie giną masowo pszczoły, i inne zwierzęta, powoli zaczyna brakować wody. A co najgorsze, politycy dalej jako największy cel mają wzrost PKB czyli wzrost produkcji który jeszcze bardziej wyniszcza ziemię. Co ciekawe, sam Bóg daje nam pomysł jak się przed tym kataklizmem się uchronić:

(67) Oto Bóg jest sędzią, bój się go. Zaprzestań swych grzechów i zapomnij o swych nieprawościach, nigdy ich ponownie nie popełniaj; a Bóg będzie cię prowadził naprzód i ochroni cię od wszelkich ucisków. (73) Wtedy sprawdzona jakość moich wybranych będzie ukazana jak złoto sprawdzone przez ogień.(74) „Słuchajcie moi wybrani,” mówi Pan. „Oto dni ucisku z zasięgu ręki a ja was uwolnię od nich. (75) Nie bójcie się i nie wątpcie, ponieważ Bóg jest waszym przewodnikiem. (76) Wy, którzy strzeżecie moich Przykazań i przepisów” mówi Pan Bóg, ” nie pozwólcie, aby wasze grzechy was pogrążały, lub wasze nieprawości przeważały nad wami.”  (77) Biada tym, którzy są zadławieni i przytłoczeni swoimi nieprawościami, tak jak pole jest zadławione krzakami i ścieżka przytłoczona cierniami i nikt nie może tam przejść. (78) Taki jest wyłączony  i oddany na pochłonięcie ogniem. 2 Ezdr. 16

Oto jest jedyny przepis na nasz ratunek, wypełnianie prawa Boga i nauk Isusa.

Niech Bóg nas wspiera w wypełnianiu jego zakonu, prawa i słów Jego Pomazańca Isusa, w tych trudnych zbliżających się czasach!!!!

 

17 uwag do wpisu “Jak powstanie socjalny kataklizm…

 1. Jacek Glapa

  Cyrylu , ja cie prosze . Nie udowadniaj wiekszosc klamstw , bo zaczynam watpic w Biblie i w to co uwiersylam do tej pory. To jest stresujace. Skup sie na wyprowadzeniu ludu nozego na pustynie.Kuzwa juz ciezko to wszystko zaakceptowac

  Polubienie

   1. Jacek Glapa

    Upadam Cyrylu. Zczynam watpic we wszystko co poznalam.Zaglebiam sie w ciemnosc . Pomagam innym a sama sobie nie potrafie sobie pomoc.Zapijam smutki i nie potrafie z tego wyjsc.. Byc moze nie mam wsparcia , byc moze sie stocze , nie wiem juz w co mam wierzyc. Zapadam w ciemnosc.,Jola

    Polubienie

   2. Jolu, prawda jest prosta wiedza bez uczynków nie daje zbawienia. A zatem musisz, przy pomocy Boga zwalczyć swój nałóg i nie poddawać się. Pamiętaj ważne są uczynki… a to, że twoje otoczenie nie chce ciebie słuchać i woli pozostawać w niewoli religii???? To przecież nie powinien być powód do załamania. Tylko Bóg swoim bezpośrednim działaniem może tych ludzi wyrwać z szatańskiego praniu mózgu jakimi byli i są nadal poddawani. Rób swoje, czyli uczynki, a jak ktoś nie chce słuchać twoich argumentów to nie dyskutuj, z nim, proste. Pozdrawiam Ciebie i życzę Ci dużo sił i błogosławieństw od Boga Izraela.

    Polubienie

   3. Jolu, mam dla Ciebie radę. Staraj się wybaczać innym, czyli „Wybaczenie oznacza odpuszczenie, czyli puszczenie w niepamięć. To nie ma nic wspólnego z usprawiedliwianiem. Po prostu odpuszcza się tę sprawę. Nie musimy wiedzieć jak wybaczać. Wszystko, co mamy do zrobienia, to CHCIEĆ wybaczyć. Bóg zatroszczy się o sposoby”. Możesz uzdrowić swoje życie – Louise L. Hay . Czyli wybacz, odpuść daną sprawę, zapomnij o danym konflikcie, czy różnicy zdań. Niech nie zaprząta ono twojego umysłu i serca, duszy. Możesz też zbadać poziom hormonów i witamin, często zły nastrój wynika ze zmian hormonalnych. Nie wiem jaki masz wie, może Jolu masz menopauzę???? Poszukaj porady u lekarzy jak nie dajesz sobie rady i nie bój się szukać pomocy. Proś Boga o pomoc. Staraj się też nie myśleć o złych rzeczach ale skup się na dobrych sprawach. Nich Bóg Ciebie wspiera, błogosławi i pomoże Ci w tych trudnych dla Ciebie chwilach.

    Polubienie

 2. NathanieLysandeR

  Socjalny znaczy społeczny, nie sądzę aby chodziło wyłącznie o depresje gospodarcze.
  Przecież nie tylko pieniądze są ważne, a po za tym podatki są potrzebne na ”ludzkim poziomie np. dziesięcina” aby istniała jakakolwiek państwowość.
  Tylko anarchiści albo prowokatorzy krzyczą że podatki są złem. Państwo nie powinno odbierać więcej niż 10%, a tak ludzie płacą i nie wiedzą na co a dostają jakieś marne 500+ na rozwijanie alkoholizmu.
  Coś przeczuwam że kiedyś te pieniądze rodzinom patologicznym zabiorą, tak najłatwiej wywołać w Polsce zamieszki.
  Można jeszcze ponownie wysłać Białostockich chuliganów aby przyklejali łatkę normalnym ludziom. Ci ludzie są nieobliczalni zawsze znajdą powód aby komuś wklepać.

  Przecież istnieją kryzysy wiary, tożsamości itd.
  Wystarczy jak sekty polityczne, medialne i religijne niszczą ludzi
  Ludzie którzy zauważają nielogiczności w nauczaniu KRK często tracą wiarę w Boga myśląc że Boga wymyślili żydzi, masoni, jaszczury albo KRK dla pieniędzy. Skąd mają wiedzieć o fałszerstwie masonetów, amoraitów, tannaitów, Edomu itd.
  Idą więc albo w ateizm albo w New Age chociaż New Age jest tak wieloznacznym pojęciem że wiele grup posiada odmienne od siebie poglądy. A tam czekają na nich kanciarze, cwaniaczki, parchy bez kręgosłupa moralnego.
  Niezależnie od tego w co wierzą – Keshe, Orgonity, Reinkarnacje, inne wymiary, wahadełka, czakry, aury, biorezonans, tarot, Nunczako i inne bajery. Każdy guru ma tą swoją wiedzę tajemną którą tylko on zna on odkrył on jest tym bogiem, znaczy się wszyscy są bogami ale oni i tak są na wyższym poziomie.
  To co możemy zaobsersować Sanjajaki, Podleckie, Popki oni wszyscy rzeczywiście wierzą w to jacy są boscy. Podatni na wpływy i manipulacje zawsze się znajdą, zawsze ten jeden na 100 czy 1000 połknie haczyk.
  Problemem są ludzie bezczelni, bez skrupułów traktujący swoją działalność jako możliwość łatwego zarabiania pieniędzy i zdobywania popularności (nawet jako imbecyl) kosztem czyjegoś portfela, zdrowia a nawet życia.
  Tak jak na tych zlotach, przy kamerach każdy każdemu smyra ego każdy mówi zupełnie co innego ale wszyscy sobie przytakują a kiedy się wracają do siebie nagle stają się wrogami tak jak było z Sanjakiem ktoś nie zapłacił 200zł i już agentem został itd.
  Fałszywość, bezwzględność i dyletanctwo tak określam Polską scenę alternatywną.

  Nie trzeba posiadać poważnej wiedzy aby zarabiać pieniążki, wystarczy jak ciągle powtarzam nie mieć empatii, uczuć wyższyć, mieć talent krasomówczy sypać hasełkami na lewo i prawo o żydach i masonach.
  Generalnie taka osoba albo za mało wie albo kłamie i chce zarabiać na naiwnych.

  Czemu nikt nie wspomina o Planie 3 Wojen ?
  Być może dlatego że Pike był jezuicką wtyką ponadto ten plan zmienia sprawę o 180 stopni.
  Skoro taki plan istniał przed 1945 to oznacza że nie mógł tego zaplanować jakiś tam jezuicki pachołek.
  Zwykły człowiek czy nawet jakaś większa ludzka organizacja nie jest w stanie wymyślać tak precyzyjnych planów na dłużej niż 100 lat. To nie jest plan ludzki a anielski, Illuminacki.

  Nie można odpuszczać oszustom, można jednak ich co jakiś czas szturchać oni nie tego nie lubią kiedy ktoś odsłania ich krętactwa, ponadto wiele osób szuka wzorców do naśladowania i daje się nabrać na ten bełkot.

  Przez tych wodzów religijnych mnóstwo rodzin cierpi, dzieci tracą rodziców i na odwrót na rzecz jakiegoś lenia.
  Oni oraz ich kłamstwa niszczą przede wszystkim psychicznie, jeśli najpierw od siebie uzależniają.

  Polubione przez 1 osoba

 3. Bartek Bartosz

  Cyrylu wpadłem na pomysł co szykują w Polsce i to może oznaczać wielki ucisk .
  Chodzi o tak zwany podatek katastralny który ma być finałowym zwieńczeniem ich długoletniej walki z polską spółdzielczością.
  W tym artykule który zawiera dużo znanych nam rzeczy jest to dokładnie wyjaśnione :
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/czy-popis-po-wygranych-wyborach-wdrozy-podatek-katastralny-ktory-docelowo-pozbawi-kilka-milionow-polakow-mieszkan-wyrzucajac-ich-na-bruk-2019-07

  Dość spory artykuł ale warto poświęcić kilkanaście minut .

  Patrząc z naszego punktu widzenia będzie to centralny atak na nasz naród.
  Gdy zaczną się masowe eksmisje ludzię wyjdą na ulice a władzę będą miały pretekst do pacyfikacji w której duża rolę ma odegrać 5 G ( myślę że 5G to głównie jest broń) .
  Jak Bóg dopuści do tego by zaczęli nas wyrzucać z domów będzie to oznaczało Wielki ucisk a gdy nastąpi próba mordów na naszych rodakach za próby walki , zamieszki itp , a napewno ludzię się zbuntują co było widać chociażby w Białymstoku ostatnio a tu będzie chodzić o ich życie i domy tym razem !
  Tak więc gdy spróbują pacyfikacji za pomocą 5G wtedy Bóg może uznać że to już TEN CZAS i za pomocą swej mocy i potężnych cudów wylatuje swój lud .

  Myślę że to składa się w całość i porwanie 144 000 i wielki ucisk który spowoduje wymarsz na pustynię jest tuż za rogiem …
  Zobacz Cyrylu jak to wszystko przyśpiesza , jak Oni się śpieszą i jak wzrasta nasza wiedza, wiara i zaufanie do Naszego Boga – przełom może nastąpić w każdej chwili

  Polubione przez 1 osoba

  1. Zgadzam się, czasu jest coraz mniej. Widać, oni planują okrężnymi drogami wymordować Słowian. Tak na dobrą sprawę, gdyby nie Bóg, to Słowian już dawno by nie było. A oni panikują, ponieważ czas wyzwolenia jest coraz bliżej 🙂

   Polubione przez 2 ludzi

 4. NathanieLysandeR

  Tak jak podejrzewałem, obie strony przeładowano agentami/prowokatorami/pożytecznymi idiotami
  prowokacja LGBT ma na celu:
  1. Odciągnąć społeczeństwo od spraw ważniejszych np. ustawa 447
  2. Podzielić społeczeństwo (dziel i rządź)
  Tak samo cierpią normalni patrioci jak i ”normalni geje” którzy nie chcą utożsamiać się z lewactwem.

  Co za problem urządzić prowokacje postawić gościa który będzie np. palił kukłę żyda Sorosa albo bandziorów którzy wywołają rozróbę.
  Media manipulują w mistrzowski sposób, najpierw mówią o wolności, miłości, walce z radykalizmem a potem wyskakują z hasłami ”na co płeć”
  Media alternatywne można podbić w dziecinnie prosty sposób, odciąć monetyzacje i niech płaczą jak to ich cenzurują. Ja się nie dziwię jak promują np. Korwina albo Hrabiego. Która firma będzie chciała reklamować takich oszołomów.
  Dziwnie zresztą brzmi ”utrzymywać się z mówienia prawdy” ….

  Polubione przez 2 ludzi

  1. Nathanielu media czy internet cały czas nami manipulują. Np. sprawa praw Noachickich, o której jest głośno na internecie. Moim zdaniem jest to kolejne odciągnięcie uwagi od faktu, że Bestia będzie bazowała na naukach Pawła i stworzonym przez niego chrześcijaństwie. Wszak Paweł zwodzi od setek lat, a żydzi swoim Talmudem nie potrafią zwodzić mass, tak samo jak nie potrafi islam, dlatego zarówno syjoniści jak islamiści aby przekonać do swoich racji stosują argument siły, w postaci kary śmierci. Dlatego islam czy syjonizm (prawa Noachickie) nie są ideologią Bestii ale służą do tego, aby tę ideologia wypromować.

   Polubienie

 5. NathanieLysandeR

  Nareszcie sprawdziłem cytowane źródło, jest po prostu genialne obnaża cynicznych kłamców i syjonistycznych agitatorów. Okazuje się że Judejczycy używali alfabetu oraz języka Starohebrajskiego czy jak kto woli Mojżeszowego potem przeszli na jeszcze inny język Grecki.
  Języka oraz alfabetu Syryjskiego/Aramejskiego używały ludy Kanaanu a także Asyryjczycy, Syryjczycy, Chaldejczycy oraz…. Edomici.

  List Arysteasza Do Filokratesa
  (11) Cóż zatem przeszkadza ci – rzekł król – żeby to uczynić? Dysponujesz bowiem wszystkim, czego ci potrzeba. Demetriusz zaś rzekł: Trzeba ponadto dokonać tłumaczenia; w Judei używają bowiem własnych liter, analogicznie jak Egipcjanie z ich układem pisma, gdyż mają własny język. Uważa się, że posługują się syryjskim, ale nie jest to ten, lecz inna forma. Zaznajomiwszy się ze wszystkim, król kazał napisać do arcykapłana Judejczyków, żeby zamiar tu przedstawiony mógł zostać doprowadzony do końca.

  No właśnie w Judei używano własnych liter.
  Nie wiem do końca skąd w Ks Daniela oraz Ks Ezdrasza język Syryjski, możliwe że Judejczycy w tym czasie zapomnieli swój język a z drugiej strony nie chce mi się wierzyć aby przez dłuższy czas używali tego języka. To musiał być bardzo krótki okres.

  Dlaczego media oraz Chrześcijaństwo nalega aby poznawać język fałszywie nazwany Hebrajski jeśli jest to mowa wrogów Boga….
  ———
  Kościół także w bezczelny sposób propaguje aborcje oraz atakuje Genderyzm.
  Przecież zawsze ich akcje kończą się albo wylewem oszołomów palących książki albo prowokacjami antyżydowskimi, generalnie ludzie akceptują aborcje itp na złość kościołowi….
  Przecież ich wódz Szaul jako pierwszy atakował Genderyzm, a miał żonę ? Czy tylko promował raczej Islamski punkt widzenia chłop w szczególności nierób ma najwięcej praw a kobiety i dzieci nie mają praw.
  Ale jeszcze wcześniej nie było fali wegan i innych dziwactw więc był klasyczny Genderyzm. Jak widzę hasła na co ci płeć….. i o to chodzi aby zabrać tożsamość płciowość taka osoba nie wie kim jest po prosto krucha psychicznie łatwo takimi sterować.
  To idzie etapami najpierw mowa o równości potem walka o prawa odchyleń a następnie zwalczanie degenderyzacja (brak płciowości) skoro według nich nie ma już ani kobiety ani mężczyzny.
  Kościół oficjalnie stoi na straży normalności w ale w taki sposób aby ludziom tradycyjność zohydzić jako coś przestarzałego i zabobonnego. Nie można zapomnieć o krzywdzeniu przez tą instytucję dzieci poprzez gwałty i wmawianie poczucia winy za grzech pierworodny i śmierć Boga na krzyżu, listy ekipy Pawła bardzo w tym pomagają aby usankcjonować cykliczną ofiarę skoro my jesteśmy winni za śmierć Boga a ofiara nie do końca zmazała grzechy jesteśmy grzeszni. Cały ten mechanizm + piekło tworzy z człowieka niewolnika który służy Watykanowi ze strachu przed piekłem, czyśćcem, niebem, Bogiem, diabłami itd.
  Watykan jest odpowiedzialny za niski poziom poznania Boga, Biblii, Teonomii itd. I ja mam wierzyć że oni nagle chcą zwalczać ”żydomasonerię” oraz promować wartości rodzinne

  Tak więc miny rozstawione po obu stronach barykady.

  Polubione przez 2 ludzi

  1. Bartek Bartosz

   „Kościół oficjalnie stoi na straży normalności w ale w taki sposób aby ludziom tradycyjność zohydzić jako coś przestarzałego i zabobonnego. ”

   Trafione w samo sedno , dlatego jak chce sie komuś coś powiedzieć o Bogu , Prawie czy Synu Bożym od razu dostaję się łatkę nawiedzonego religijnego dziada co ino biadoli jak to jest źle i będzie jeszcze gorzej i obrzydza innym tylko życie .
   A czym jest to życie jak nie imitacją i iluzją ale nikt już o tym nie pomyśli bo tak naprawdę ludzi nie uczy się myślenia tylko POWTARZANIA KLAMSTW .
   Dlatego tylko Bóg może wyrwać nas z „matrixa” niewoli umysłów jak czytamy w Daniela 12:
   (4) Ale ty, Danielu, zamknij te słowa i zapieczętuj księgę aż do czasów końca, kiedy wielu będzie nauczanych i wiedza się powiększy.

   Jana 6:
   (45) Napisano bowiem u proroków: I będą wszyscy pouczeni przez Boga. Każdy, kto słyszał od Ojca i jest pouczony, przychodzi do mnie.

   I tak dosłownie jest to Bóg nas uczy myśleć, poucza oraz daje zrozumienie. 👍

   Polubione przez 2 ludzi

  2. Natanielu zgadza się. Moim zdaniem Judejczycy mieli zakaz od Boga posługiwania się językiem Babilonu czyli Aramejskim i pisania w tym języku ksiąg Tory i proroków. Dlatego tłumaczenie było z języka starohebrajskiego wprost na grekę a nie na Babiloński czyli aramejski.
   Dałeś kolejne dowody na to, że tekst hebrajski czyli Babiloński czyli tekst masorecki to pisma Edomitów.

   Polubione przez 1 osoba

 6. NathanieLysandeR

  Znalazłem taki wykład,

  I coś w tym jest uważam że nie tyle historia została zafałszowana jak to usiłują wmówić różne cwaniaczki wciskający własną wersje historii.
  Nie podano nam rzeczywistych przyczyn, sytuacji zakulisowych itd.
  Powiedziano nam że taki Newton odkrył grawitację ale nie powiedziano że te prawa wziął z Kabały (Księga Zohar)
  Nie ma dowodów na prześladowanie Galileusza, Kopernika i wielu innych. Właśnie, skąd wiemy czy ten słynny cytat Galileusza rzeczywiście został przez niego wypowiedziany czy ktoś sobie wymyślił 200 lat później.
  Kopernik także nie był prześladowany chociaż był klechą, jego odkrycia wyszły na światło dzienne dopiero 200 lat później.
  Gdyby Kopernik poważnie zagrażał Watykanowi czyli swoim pracodawcą to spaliliby go na stosie i w ogóle spalono by jego dzieła. Przecież on zaprzeczał wcześniejszej nauce, a jak wiadomo większość uczonych w tamtym czasie to byli księża. Heliocentryzm, Darwinizm, Ateizm, LGBT, Faszyzm, Komunizm…. wszystkie drogi prowadzą do Rzymu

  Polubione przez 2 ludzi

  1. Bartek Bartosz

   No właśnie może dużo słów zostało ludzią włożone w usta już po ich śmierci i tak powstały słynne cytaty powtarzane niczym szlagiery.

   Gdyby to szaleństwo zwane wspołczesnością miałoby potrwać jeszcze tak z kilkadziesiąt lat okazałoby się że Hitler był spoko👍 ,Stalin też 👍a źli Słowianie👹, którzy na szczęście wygineli, są odpowiedzialni za całe zło i to oni spowodowali że cała ziemia jest w ruinie i trzeba było wymordować 90% populacji aby ludzkość przeżyła…

   My wiemy że to stek bzdur ale my byśmy wtedy już nie żyli….😁

   Ale do tego już nie dojdzie , dupa im się pali już do czerwoności
   Kilkanaście dni temu doszło do zamieszek w Białymstoku z powodu LGBT a dziś już drugi dzień trwają w tym mieście igrzyska radości i miłości pod hasłem „Disco, Miłość pod Gwiazdami” by złagodzić niesmak i uspokoić mieszkańców pod bacznym okiem namiestnika województwa pana Artura K.
   Rzym dba by tłumy były spokojne , nowożytne igrzyska są pod hasłami miłości a nie śmierci jak kiedyś.
   Więc przeciw czemu się buntować, co złego w miłości i muzyce??
   No właśnie .

   Polubione przez 1 osoba

 7. NathanieLysandeR

  Zapomniałbym wspomnieć o tym że Kopernik wziął swoje odkrycia z Corpus Hermeticum, wychwalał Hermesa….. jako słońce
  Inaczej mówiąc ukrywa się fanatyzm pod płaszczem nauki, oświecenia, racjonalizmu.
  Niby tacy racjonaliści a otwarcie jedynie pojedynczy księża atakują wróżby, horoskopy i zabobony ale w taki sposób aby oni wychodzili na nieuków i mitomanów.
  ”uwielbiam” cytować ten fragment ze słynnego dzieła Kopernika
  ”W pośrodku zaś wszystkich rozsiadło się Słońce. Któż bowiem w tej najwspanialszej świątyni potrafiłby pochodnię tę umieścić w innym a stosowniejszym miejscu, jak w tym, skąd wszystko razem mogłaby oświetlać? Bo też i trafnie zowią je niektórzy latarnią świata, inni jego duszą, a inni rządcą, Trismegistos bóstwem widzialnym, Sofoklesowa zaś Elektra wszystkowidzącym. Tak więc zaprawdę, Słońce jakoby z królewskiego tronu zawiaduje czeladką gwiazd dokoła niego”

  Ostatnio jakiegoś księdza wykopali za nazwanie LGBT zarazą,
  https://www.pch24.pl/dlaczego-arcybiskup-ma-racje-porownujac-teczowa-zaraze-do-marksizmu-,69903,i.html

  Nie wie że Watykan jest w dużej mierze odpowiedzialny za rozwój LGBT, Ateizacji i lewactwa.
  Jeden problem nie można atakować ogłupionych ludzi a ideologie, kulty, sekty, liderów. Trzeba działać z głową, problemem nie są geje a media które promują nienaturalność jako coś wyższego ogłupiając tych ludzi.
  Problemem są ideologie oraz pracze mózgów a nie ofiary.

  Ostatnio sproro mówi się o szkodliwości 5G, jak nigdy nie zdziwiłbym się gdyby jakiś cwaniaczek ”wymyślił” kolejny orgonit anty 5G bo na tym dobrze się zarabia na ludzkiej naiwności i nieszczęściu.
  Bóg raczej nie dopuści do zagłady ludzkości, może jednak bez wrogów istnieć a wrogowie bez Boga nie mogą istnieć nawet nie potrafią wymyśleć czegoś kreatywnego, pomocnego nawet jak dają coś pożytecznego zawsze z myślą jak tu zaszkodzić.
  Nie wierzę całkowitą cenzurę ponieważ to = strzał w stopę, owszem można wyrzucić kilku swoich z FB i YT za podskakiwanie do płacodawców ale z tego co widzę łatwiej spotkać szyderców i manipulantów, agentów itd.

  Polubione przez 2 ludzi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s