Demony i kozły..

Demony jak wiadomo są istotami duchowymi, które są z natury złe. Co ciekawe najwięcej na ich temat mówi księga Henocha.

Skąd się wzięły demony???

Jak wiadomo z księgi Henocha demony do dusze zabitych przed potopem i w trakcie potopu potomków upadłych aniołów i kobiet czyli gigantów.


2 Idź! Powiedz Czuwającym nieba, którzy przysłali cię tutaj, abyś wstawił się za nimi: ‚To wy powinniście wstawiać się za ludźmi, nie ludzie za wami.

3 Dlaczego opuściliście wysokie, święte i wieczne niebo i złączyliście się z kobietami i staliście się nieczyści z córkami ludzkimi, wzięliście sobie żony i postąpiliście tak, jak synowie ziemscy i zrodziliście synów gigantów?

4 Byliście duchowymi, świętymi, żyjącymi Życiem wiecznym, a staliście się nieczyści z powodu kobiet. Zrodziliście [dzieci] poprzez krew ciała. Zapałaliście ludzkim pożądaniem i stworzyliście ciało i krew tak, jak czynią to ludzie, którzy umierają i ulegają zniszczeniu.

5 Dlatego dałem im żony, żeby siali w nich nasienie i żeby dzięki nim mogły się rodzić dzieci, tak, aby niczego nie brakowało na ziemi.

6 Ale wy pierwotnie byliście duchowymi, żyjącymi wiecznym, nieśmiertelnym życiem po wszystkie pokolenia świata.

7 Z tej racji nie przewidziałem dla was żon, albowiem mieszkanie [bytów] duchowych jest w niebie.

8 A teraz giganci, którzy zrodzili się Z duchów i ciała, otrzymają na ziemi nazwę złych duchów i ich mieszkanie będzie na ziemi.

9 Złe duchy wyszły z ich ciała, albowiem zostali oni stworzeni z tego, co jest na górze. Ich pochodzenie i pierwszy fundament wywodzi się od świętych Czuwających. Będą oni na ziemi złymi duchami i nazywać się będą „duchy złe” (szedim).

10 Mieszkaniem duchów niebieskich jest niebo, ale mieszkaniem duchów ziemskich, którzy urodzili się na ziemi, jest ziemia.

11 Duchy gigantów, którzy czynią zło i są zepsuci, atakują, walczą i niszczą [ wszystko] na ziemi oraz powodują smutek. Nie spożywają żadnego pokarmu, nie piją, są niewidoczni.

12 Te duchy powstaną przeciwko synom ludzkim i przeciwko kobietom, albowiem z nich one wyszły. Hen 15


Zobaczmy w tych słowach jest mowa nie tylko o pochodzeniu ale także o tym czym są demony i czym się żywią. Otóż demony żywią się negatywną energią, która wytwarza się jeśli ludzie łamią prawo Boga – Torę. Demony zachowują się racjonalnie, ludzie są dla nich źródłem duchowego pożywienia o ile zaczynają łamać oni prawo Boga. Wypełnianie prawa Boga powoduje wytworzenie pozytywnej twórczej energii, która daje życie, natomiast łamanie tegoż prawa powoduje wytwarzanie negatywnej destrukcyjnej energii która powoduje smutek i śmierć. Ta negatywna energia jest pożywieniem nie tylko demonów ale także upadłych aniołów – które są także istotami duchowymi.

Już przed potopem upadli rozpowszechnili bałwochwalstwo i kult demonów:


12 Piąty ma na imię Kasdeja. Ten pokazał ludziom wszystkie złe ciosy duchów i demonów oraz ciosy atakujące embrion w łonie [matki] tak, że następuje poronienie. [Pokazał też ciosy atakujące] duszę. [Pokazał im] ukąszenia węża i porażenia w południe, dziecko bestii zwanej „samiec” […] Hen 69

l Uriel powiedział do mnie: „Tutaj będą przebywać aniołowie, którzy połączyli się z kobietami, podczas gdy ich duchy przyjmując różnorakie kształty zepsuły ludzi, uwiodły ich doprowadzając ich do składania ofiar demonom jako bogom. Pozostaną tutaj aż do dnia wielkiego sądu, w którym zostaną skazani na całkowite unicestwienie.

2 Ich żony, uwiódłszy aniołów nieba, staną się Syrenami”. Hen 19


Zobaczmy upadli rozpowszechnili bałwochwalstwo czyli kult demonów. Ten kult demonów polegał na łamaniu wszelkich praw Boga (zobaczmy praw seksualnych – Sodoma i Gomora) w tym szczególnie nakazywały składanie demonom ofiar z ludzi w tym oczywiści mordowanie ludzi (zobaczmy już przed potopem stosowana była masowo aborcja).

Zacytuje swój post pokazujący dlaczego Bóg nakazał po potopie aby każdego kto morduje innego człowieka inny człowiek musi zabić – czyli Bóg dał nakaz wszystkim narodom aby karać śmiercią wszystkich morderców:


Re: Ingerencja demonów w nasze życie

Pisanie by Cyryl on 5th Styczeń 2017, 21:54

 
 

Zobaczmy ten ciąg wydarzeń:

pikio.pl napisał:

26-letni Tunezyjczyk pracujący w barze Prince Kebab w Ełku na początku nie chciał przyznać się do zabójstwa w Polaka. W końcu, po długim czasie jednak wyjawił przed prokuratorem jak i dlaczego zabił 21-letniego Daniela. Twierdzi, że zrobił to w szale po kradzieży coli zadając trzy rany nożem do mięsa. 
Zarzuty zabójstwa usłyszał zarówno 26-letni Tunezyjczyk, jak i 41-letni Algierczyk Abdil L., który nie przyznał się do winy. Obu imigrantom grozi dożywotnie pozbawienie wolności. Ten pierwszy na początku udawał, że nie wie o co chodzi, ale podczas przesłuchania z prokuratorem przyznał, że trzema ciosami zamordował Polaka.
26-letni Tunezyjczyk opowiedział jak i dlaczego zabił Polaka. W sylwestrową noc 21-letni Daniel miał wyjąć z lodówki dwie butelki coli, wyjść bez płacenia i krzyknąć, że zapłaci kolega. Wtedy z baru wybiegł właściciel lokalu oraz 26-letni kucharz z Tunezji, który wziął ze sobą ostry nóż do mięsa.
– Sprawca przyznał, że dogonili ofiarę i tam wywiązała się szamotanina. Po odebraniu butelek z napojami, kucharz trzema ciosami zabił 21-latka – powiedział prokurator Wojciech Piktel.
Tunezyjczyk miał zadźgać Polaka podczas szamotaniny, wściekły z powodu skradzionej coli. Trzy razy trafiał go nożem do mięsa powodując poważne rany. Bezpośrednią przyczyną śmierci 21-letniego Daniela była niewydolność krążeniowa spowodowana krwotokiem. Najpoważniejsza była rana kłuta klatki piersiowej, która sięgnęła serca i spowodowała potężny krwotok oraz niewydolność krążeniowo-oddechową.
Mężczyźni nie udzielili Polakowi pomocy i zabarykadowali się w barze, gdzie znalazła ich policja. Początkowo udawali, że o niczym nie wiedzą. Później kucharz przyznał się. Z kolei adwokat właściciela baru przekonuje, że jego 41-letni klient nie przyznał się do winy i jest przerażony tym co się dzieje. Miał złożyć obszerne wyjaśnienia w tej sprawie.
Co do petardy, o której początkowo mówiło się, iż spowodowała pościg i zabójstwo, według najnowszych ustaleń miał ją wrzucić do baru z kebabem kolega 21-letniego Daniela.

http://pikio.pl/tunezyjczyk-z-kebabu-prince-w-koncu-zdradzil-jak-i-dlaczego-zabil-polaka/

Zobaczmy ów Tunezyjczyk zabił Polaka celowo, zadał trzy ciosy, z których jeden był w nerki a drugi w serce. Przedtem goniąc Polaka zabrał ze sobą nóż do mięsa.

Dlaczego Tunezyjczyk chciał zabić Polaka??? Z powodu kradzieży???

Moim zdaniem przyczyna jest prosta, ów Tunezyjczyk był i jest pod panowaniem jakiegoś demona, którego sam żywił negatywną energią.

Otóż ów Tunezyjczyk wyznaje islam… która to religia czyni z ludzi go wyznających dojne krowy dla demonów.

Islam wpaja swoim wyznawcą nienawiść do innych ludzi od małego.

http://www.fronda.pl/a/koran-i-nienawisc-cytaty-ktore-mowia-o-islamie-wszystko,57589.html

Taki człowiek staje się bardziej podatny na ataki demonów.

Dodatkowo Tunezyjczyk był prawdopodobnie narodowości Arabskiej, czyli był potomkiem Ismaela. Otóż jacy są potomkowie Ismaela:

Rodz. 16 napisał:(11) Nadto rzekł do niej anioł Pański: Oto poczęłaś i urodzisz syna, i nazwiesz go Ismael, bo Pan usłyszał o niedoli twojej.
(12) Będzie to człowiek dziki, ręka jego będzie przeciwko wszystkim, a ręka wszystkich będzie przeciwko niemu, i będzie nastawał na wszystkich pobratymców swoich.

Czyli Arabowie mają problem z samokontrolą. Szatan islam rozpowszechnił wśród Arabów aby byli oni doskonałymi nośnikami demonów.

To tak jak osobie mającej skłonności do tycia zaoferować jako styl życia brak ruchu i nieustanne obżeranie się.  

Ale zauważmy jedno, Arabowie wyznający islam potrafią swoim dzikim zachowaniem – pogardą dla prawa – powodować ogromną reakcje nienawiści wśród innych narodów.

I tak jak zareagowała ulica na mord Tunezyjczyka na Polaku:

pikio napisał:

Sylwestrowa noc w Ełku nie zakończyła się szczęśliwie. Pod jednym z Kebabów został zabity młody Polak. Policja zatrzymała już czterech pracowników lokalu – imigrantów z Maroka, Algierii i Tunezji. W sieci natomiast pojawiają się nagrania i zdjęcia spod kebaba, gdzie jest bardzo gorąco. 
Z ustaleń policji wynika, że 21-letni mieszkaniec Ełku ok. godziny 22-23 w noc sylwestrową rzucił w stronę Kebaba petardę.
W odwecie, czterech pracowników Kebabu – imigranci z Maroka, Algierii i Tunezji – zaatakowali młodego Polaka nożami zadając mu śmiertelne ciosy. Wszyscy są już zatrzymani. Grozi im nawet dożywocie.
Natomiast dzisiaj pod lokalem zbierają się tłumy. Kilkaset osób stojących przed Kebabem rzucało w witrynę lokalu czym popadnie – kamieniami, butelkami, petardami a nawet płytami chodnikowymi. Była potrzebna interwencja policji.

http://pikio.pl/zadyma-pod-kebabem-w-elku-tlum-zaczal-demolowac-lokal-zdjecia-video/

pikio napisał:

Jak poinformowała policja w Ełku, nieznani sprawcy zemścili się na partnerce imigranta z Tunezji – zabójcy młodego Polaka. Zdemolowane zostało jej mieszkanie oraz butik, której była właścicielką.
W sylwestrową noc, pod jednym z kebabów w Ełku doszło do dramatycznych wydarzeń. Młody Polak został zasztyletowany przez imigrantów z Tunezji, Maroka i Algierii – pracowników wspomnianego lokalu. Okoliczności zabójstwa nie są jeszcze do końca znane – z dotychczasowych ustaleń wynika, że najprawdopodobniej młody Polak najpierw ukradł napoje z lokalu, co doprowadziło do awantury, w której wyniku stracił życie.
ZOBACZ TAKŻE – Tunezyjczyk z Prince Kebab w końcu zdradził jak i dlaczego zabił Polaka
Na drugi dzień w Ełku miały miejsce protesty i starcia z policją. Kebab pod którym doszło do zabójstwa został zdemolowany.
Jak poinformowała również policja, zdemolowane zostało również mieszkanie, które razem ze swoją partnerką wynajmował główny podejrzany – Tunezyjczyk. Nieznani sprawcy najpierw włamali się do mieszkania, a potem je zdemolowali.
Ucierpiał również butik (w tym samym budynku co mieszkanie, na parterze) należący do partnerki imigranta.
W sprawie toczy się śledztwo, podczas którego policja postara się ustalić sprawców dewastacji mieszkania i butiku.

http://pikio.pl/polacy-zemscili-sie-na-dziewczynie-tunezyjczyka-z-elku/

Zobaczmy ogromna reakcja nienawiści do sprawców w postaci niszczenia ich mienia oraz dziewczyny sprawcy dała owemu demonowi jeszcze więcej pożywki. 

Zobaczmy inne niepokojące info, demony widząc ów spektakl nienawiści podżegwać mogą atmosferę w postaci zagrzewania do podobnych aktów. Oto co pewna Amerykanka mówi o Polakach:

Pikio napisał:

W trakcie nocy sylwestrowej w Ełku jeden z pracowników restauracji Prince Kebab śmiertelnie ranił nożem 21-letniego Daniela. Prawie tydzień po incydencie, jest on wciąż tematem numer jeden na ustach wielu Polaków. Sprawą zainteresowały się również zagraniczne media, w tym vlogerzy.
Amerykańska vlogerka z Treeoflogic.com nagrała film, w którym gratuluje Polakom stanowczej reakcji na zajścia z sylwestrowej nocy. W filmie tłumaczy, że Polacy to jedni z najważniejszych sojuszników Stanów Zjednoczonych, których postawa wobec „wrogich obcych kultur” jest jedyną słuszną w całej Europie.
Określa Polaków jako tych, którzy się „nie pier*olą” i uważa, że Ameryka powinna udzielić Polsce wszelkiej możliwej pomocy w walce z „jebanymi muzułmańskimi tchórzami„.
„Polacy, macie we mnie sojusznika” – mówi.
Część Polaków dziękuje jej za wsparcie i zgadza się z jej opinią, a część uważa, że nie zna specyfiki sytuacji i opowiada bzdury. Przekonują, że w zamieszkach wzięli udział chuligani, którzy chcieli zrobić rozróbę i bić się z policją, a zabity Polak już wcześniej łamał prawo, a zresztą ukradł napoje.
Jak zwykle zachęcamy do zapoznania się z materiałem i wyrobienia sobie na jego temat własnej opinii.

http://pikio.pl/amerykanska-blogerka-zafascynowana-reakcja-w-elku-polacy-sie-nie-perdola-video/

Owa Amerykanka to mieszkanka Babilonu Wielkiego czyli USA, które jest siedliskiem demonów. Specjalnie podgrzewa ona atmosferę.

Dodatkowo ową atmosferę podgrzewa sam fakt, że w Polsce jak i w wielu państwach pod władzą Wielkiej Nierządnicy – Watykanu – nie ma kary śmierci dla morderców.

Chociaż sam Bóg nakazał stosować takie prawo każdemu z narodów:

Rodz. 9 napisał:(5) Będę też żądał krwi waszej, to jest dusz waszych. Będę jej żądał od każdego zwierzęcia. A od człowieka będę żądał duszy człowieka, za życie brata jego.
(6) Kto przelewa krew człowieka, tego krew przez człowieka będzie przelana, bo na obraz Boży uczynił człowieka.

Dla Izraelitów był to jeden z najważniejszych nakazów Tory:

Wyjść 21 napisał:(14) Jeżeli ktoś zastawia na bliźniego swego zasadzkę, by go podstępnie zabić, to weźmiesz go nawet od ołtarza mojego, by go ukarać śmiercią.
Kap 24 napisał:(17) Jeżeli kto zabije człowieka, poniesie śmierć.

Dlaczego Bóg dał nakaz stosowania kary śmierci dla morderców???

Ponieważ jak wiadomo z księgi Henocha demony to dusze zabitych przed potopem gigantów – potomków upadłych aniołów. I te demony żywią się negatywną i ogromną energią.

Najsilniejszą pożywką dla demona jest energia z zamordowanego człowieka, i ta negatywna energia może być zniwelowana jedynie przez zabicie mordercy:

Liczb 35 napisał:(33) Nie bezcześćcie ziemi, w której mieszkacie! Krew bowiem bezcześci ziemię, a ziemi nie można oczyścić od krwi, która na niej została przelana, inaczej jak tylko krwią tego, który ją przelewa.

Krew pomordowanych woła do Boga dzień i w nocy:

Ap 6 napisał:(9) A gdy zdjął piątą pieczęć, widziałem poniżej ołtarza dusze zabitych dla Słowa Bożego i dla świadectwa, które złożyli.
(10) I wołały donośnym głosem: Kiedyż, Panie święty i prawdziwy, rozpoczniesz sąd i pomścisz krew naszą na mieszkańcach ziemi?
(11) I dano każdemu z nich szatę białą, i powiedziano im, aby jeszcze odpoczęli przez krótki czas, aż się dopełni liczba współsług i braci ich, którzy mieli podobnie jak oni ponieść śmierć.

Zobaczmy państwa w których nie ma kary śmierci dla morderców lub tę karę stosuje się rzadko w stosunku do morderców, są siedliskiem demonów!!!!!

Każdy morderca, który zamiast być skazany na śmierć, odsiaduje dożywocie powoduje, ze demon ma ogromne źródło energii!!!

Watykan dlatego wprowadził w większości państw zakaz kary śmierci dla morderców, aby demony miały pożywkę!!!!

Ludzie w przypadku zajścia w Ełku doskonale wiedzą, że państwo Polskie nie wymierzy sprawiedliwej – zgodnej z prawem Bożym kary – jakim jest kara śmierci!!!!

Brak kary śmierci lub też jej niewykopywanie lub sporadyczne wykonywanie w stosunku do morderców pokazuje, że politycy państw służą szatanowi i czynią z ludzi darmowych dawców dla demonów.

Dlaczego Isus nakazał nam wybaczać czy nie ulegać nienawiści???? Abyśmy nie byli dawcami negatywnej energii dla demonów. Zobaczmy te słowa:

Mat 24 napisał:(9) Wtedy wydawać was będą na udrękę i zabijać was będą, i wszystkie narody pałać będą nienawiścią do was dla imienia mego.
(10) I wówczas wielu się zgorszy i nawzajem wydawać się będą, i nawzajem nienawidzić.
(11) I powstanie wielu fałszywych proroków, i zwiodą wielu.
(12) A ponieważ bezprawie się rozmnoży, przeto miłość wielu oziębnie.
(13) A kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony. 

Co jest dowodem na rozmnożenie bezprawia na świecie jak nie fakt, że obecnie wiele państw wycofało kare śmierci dla morderców a inne stosują je sporadycznie:

wikipedia napisał:W 2005, według danych Amnesty International, wykonano na świecie co najmniej 2148 wyroków śmierci w 22 krajach. Najwięcej egzekucji (1770) wykonano w Chinach, następny był Iran – 94 wyroki, Arabia Saudyjska – 86 i w USA – 60 egzekucji. W niektórych krajach (w Iranie, Arabii Saudyjskiej, Chinach) egzekucje często wykonywane są publicznie, z kolei w USA egzekucję mogą oglądać między innymi rodziny ofiar oraz skazańca, zaś sam jej przebieg podawany jest do publicznej wiadomości, jawne są nawet takie szczegóły jak skład ostatniego posiłku.
Kara śmierci została zniesiona całkowicie w 88 krajach, 11 krajów zniosło ją z wyjątkiem szczególnych przestępstw takich jak zbrodnie wojenne, a kolejne 30 wprowadziły politykę niewykonywania jej (moratorium) lub nie wykonały żadnego wyroku od co najmniej 10 lat. Kara śmierci obowiązuje wciąż w 68 krajach świata, ale wiele z nich nie przeprowadza egzekucji. W 2004 roku 5 państw usunęło karę śmierci z prawodawstwa: Bhutan, Grecja, Samoa, Senegal i Turcja.
W 2006 karę śmierci zniesiono na Filipinach, w 2007 w Ruandzie.
Unia Europejska sprzeciwia się stosowaniu kary śmierci w każdej sytuacji, dotyczy to również stanu wojny. Tylko jedno państwo w Europie – Białoruś zachowała karę śmierci za morderstwa dokonane podczas konfliktu zbrojnego. Dalsze trzy kraje zachowały teoretyczną możliwość wprowadzenia kary śmierci na wypadek wojny: Francja i Włochy nie ratyfikowały protokołu 13. do Europejskiej Konwencji Praw Człowieka.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Kara_śmierci#Kara_.C5.9Bmierci_na_.C5.9Bwiecie

Zrozummy Bóg po potopie nakazał stosowanie kary śmierci dla morderców dla całej ludzkości!!!!

 Wg Tory obrzezania dokonują narody z linii Abrahama, cała Tora w tym zakaz jedzenia zwierząt nieczystych dotyczy tylko Izraelitów. Natomiast stosowanie kary śmierci dla morderców dotyczy wszystkich narodów!!!!

A zatem w jaki sposób na całym świecie ma się rozmnożyć bezprawie jak nie poprzez rozpowszechnianie zakazu śmierci dla morderców!!!!

Wiele państw które ma karę śmierci dla morderców stosuje ją sporadycznie. Dodatkowo sprawca siedzi wiele lat w t.z.w. celach śmierci odwołując się od wyroków. 

Co ciekawe w syjonistycznym Izraelu nie ma kary śmierci dla morderców:

wikipedia napisał:
Państwo Izrael powstałe w 1948 jest jednym z tych krajów, w których obowiązuje stan prawny zwany abolicją de facto i jedynym w regionie, który praktycznie zniósł i nie wykonuje wyroków śmierci.
Jedynym przestępstwem, za które można tam zostać skazanym na najwyższy wymiar kary jest uczestnictwo w zbrodniach holocaustu w czasie II wojny światowej.
Tylko dwie osoby zostały stracone w historii nowożytnego Izraela. Pierwszą był Adolf Eichmann, były wysoki oficer SS, który nadzorował „ostateczne rozwiązanie kwestii żydowskiej” w tym okresie. Został skazany, po uprowadzeniu przez Mosad z ukrycia w Argentynie, 1960. Wyrok, przez powieszenie, wykonano 31 maja 1962. Kilku innych dawnych zbrodniarzy zostało skazanych na śmierć, ale wyroki zostały złagodzone. Drugą osobą był Meir Tobianski – izraelski żołnierz oskarżony o zdradę (pośmiertnie oczyszczony z zarzutów), który z wyroku sądu wojennego został rozstrzelany 30 czerwca 1948 roku.
Prawo łaski przysługuje prezydentowi.
Obecnie kara śmierci nie jest praktykowana. W dużej mierze dlatego, iż zdecydowana większość dawnych zbrodniarzy nazistowskich nie żyje lub nie jest osiągalna. Ponadto społeczeństwo oraz elity polityczne są raczej jej niechętne. Obecnie religijne prawo żydowskie również jej nie zaleca.
Kara śmierci jest orzekana i wykonywana na terytorium Autonomii Palestyńskiej, poza jurysdykcją władz Izraela.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Kara_śmierci_w_Izraelu

Pomyślmy prawo dane Noemu obowiązuje całą ludzkość i to w Izraelu, który swoje istnienie opiera ponoć na Biblii i Torze nie ma podstawowego zapisu z Tory!!!!

Co ciekawe stosunkowo niedawno w historii zniesiono karę śmierci dla morderców. Co jeszcze ciekawsze w całej UE nie ma kary śmierci dla morderców ale jest kara śmierci dla przeciwników UE (w traktacie Lizbońskim)

bibula napisał:

NIEMCY. 20 lutego 2008 roku w Niemieckim Parlamencie w Monachium odbyło się posiedzenie poświęcone Traktatowi Lizbońskiemu. Na spotkaniu tym profesor Schachtschneider z uniwersytetu w Nuremburgu wydobył na światło dzienne dotychczas przemilczany paragraf.
Profesor wyjaśnił, że ów nieznany paragraf oznacza, że wraz z raftyfikacją Traktatu Lizbońskiego przywrócona zostanie w Europie kara śmierci. Kara ta nie jest zapisana w żadnym osobnym traktacie lecz jako przypis, ponieważ wraz z traktatem reformującym Unię Europejską, akceptujemy również Kartę Praw Podstawowych która mówi, że nie ma kary śmierci – lecz później jest przypis który mówi „chyba że w wypadku wojny, zamieszek (riots) i przewrotów (upheaval)” – wówczas możliwa jest kara śmierci.
Profesor Schachtschneider zaznaczył, że klauzula ta jest czymś wyjątkowo skandalicznym, ponieważ wyraźnie została zamaskowana w traktacie pod postacią przypisu do przypisu i poza ekspertami nikt nie zdołałby go odkryć.

http://www.bibula.com/?p=7572

Zobaczmy satanistyczne władze chcą karać śmiercią uczciwych ludzi – sprzeciwiających się ich władzy – natomiast morderców i dewiantów chronią.


Zobaczmy najpotężniejszym pożywieniem dla upadłych i demonów jest energia z zamordowanego niewinnego człowieka. Dlatego elity, papież i politycy rytualnie mordują niewinne dzieci ku czci demonów.  Owa energia pochodząca z nagłej śmierci to ogromne pożywienie dla demonów i upadłych. Sam Bóg jasno powiedział, że ci którzy Jego nienawidzą miłują śmierć, a kto miłuje Boga miłuje życie:


(34) Błogosławiony człowiek, który mnie słucha, czuwając dzień w dzień u moich drzwi, strzegąc progów moich bram!

(35) Bo kto mnie znalazł, znalazł życie i zyskał łaskę u Pana.

(36) Lecz kto mnie pomija, zadaje gwałt własnej duszy: Wszyscy, którzy mnie nienawidzą, miłują śmierć. Prz 8


Dosłownie Bóg w prostych słowach określił swoich wrogów. Sam Isus jasno określił, że sam szatan uwielbia mordować ludzkość – ponieważ jako pierwsze stworzenie Boga, złamał prawo – i wszyscy, którzy łamią prawo także uwielbiają mordować człowieka:


(44) Ojcem waszym jest diabeł i chcecie postępować według pożądliwości ojca waszego. On był mężobójcą od początku i w prawdzie nie wytrwał, bo w nim nie ma prawdy. Gdy mówi kłamstwo, mówi od siebie, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa. Jana 8


Bóg i Syn mówią jednym głosem o tych którzy łamią prawo Boga, nieważne czy to są ludzie czy anioły. Miłują oni śmierć i są mordercami, dlatego zasługują oni na anihilacje w jeziorze ognia i siarki. Na tym polega prawo i prorocy:


(12) A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy Mat 7


Księga Henocha przestrzega przed złem:


11 Biada wam, którzy przenosicie zło na waszych bliźnich, albowiem zostaniecie zabici w Szeolu.

12 Biada wam, którzy zakładacie fundamenty grzechu i oszustwa, i tym, którzy powodują gorycz na ziemi, albowiem z tego powodu nastanie dla nich koniec.

13 Biada wam, którzy budujecie wasze domy narzędziami innych. Wszelki ich materiał budowlany to cegły i kamienie grzechu. Mówię wam: „Nie zaznacie pokoju!”

14 Biada tym, którzy odrzucają miarę i odwieczne dziedzictwo swoich ojców i powodują, że ich dusze idą za błędem, albowiem nie zaznają spoczynku.

15 Biada tym, którzy popełniają niegodziwość i pomagają złemu i zabijają swoich bliźnich aż do dnia wielkiego sądu,

16 albowiem zrzuci on waszą chwałę i da zło do waszych serc i obudzi ducha swego gniewu, aby zniszczył was wszystkich mieczem. A wszyscy sprawiedliwi i święci zapamiętają wasz grzech. Hen 99


A teraz zastanówmy się nad jednym, demony jak wspomniałem żywią się złymi uczynkami, łamaniem prawa Bożego. Kim zatem są dla demonów ludzie którzy łamią prawo Boga i czynią zło???

Kozłami!!!!

Otóż zauważmy jedno, Bóg i Syn porównują ludzi wypełniających prawo Boga do owiec. Izraelici to owce, księga Henocha mówi, że kto był pierwszą białą owcą, barankiem???


9 Wtedy biały byk, który stał się człowiekiem, wyszedł ze statku, a razem z nim trzy byki. Jeden z trzech byków był biały tak, jak ten byk, drugi z nich [był] czerwony jak krew, a trzeci [był] czarny. Biały byk odszedł od nich.

10 Zaczęli płodzić dzikie zwierzęta i ptaki, tak że wyrosły z nich różnego rodzaju lwy, tygrysy, wilki, psy, hieny, dziki, lisy, borsuki, świnie, sokoły, sępy, kanie, orły i kruki. Lecz wśród nich narodził się biały byk.

11 Zaczęli się wzajemnie kąsać. Lecz ten biały byk, który urodził się wśród nich, zrodził dzikiego osła oraz razem z nim białego byka i dzikie osły rozmnożyły się.

12 Lecz ten byk, który urodził się z niego, zrodził czarnego dzika i białego baranka. Czarny dzik zrodził wiele dzików, a baranek zrodził dwanaście baranków. Hen 89


Zobaczmy Księga Henocha porównuje ludzi i ich charaktery – czyli zdolność do wypełniania prawa Bożego do zwierząt. Biały Byk, to Noe, Abraham i Izaak, biel oznacza zdolność do wypełniania prawo bożego, Byk to symbol potęgi i płodności. Dziki osioł, to Ismael, czyli symbol upartości, dzikości oraz chęci do sprzeciwiania się prawu Bożemu. Czarny dzik to Ezaw, który jest symbolem agresji i nieposłuszeństwa wobec prawa Bożego. Biały baranek, owca to Jakub i dwunastu jego synów. Biel to symbol niewinności i przestrzegania prawa Bożego, baranek i owca to zwierzęta stadne i najbardziej posłuszne swojemu pasterzowi czyli Bogu.

Natomiast czego symbolem jest kozioł???

Kozioł jest symbolem buntu wobec praw Boga. Zauważmy rzecz ciekawą zarówno owca, krowy (byk) czy kozły to zwierzęta pasterskie które dają mleko i nabiał – czyli pożywienie swojemu pasterzowi. Czyli ludzie poprzez wypełnianie prawa Bożego wytwarzają energie duchową twórczą dla mieszkańców nieba i Bogu. Natomiast ludzie którzy łamią prawo Boga i czynią bezprawie dają energie destrukcji dla upadłych aniołów, szatana i demonów.

Ludzie wypełniający prawo Boga to owce, zaś łamiący prawo to kozły. Ludzie zatem mają wybór komu chcą dawać swoją wytworzoną przez uczynki energie, Bogu czy jego wrogom.

Tora pokazuje jasno czego symbolem jest kozioł i komu kozioł był ofiarowany:


(20) A gdy skończy obrzęd przebłagania za świątynię, za Namiot Zgromadzenia oraz ołtarz, przyprowadzi kozła żywego.

(21) I położy Aaron obie swoje ręce na głowie kozła żywego, i wyzna nad nim wszystkie przewinienia synów izraelskich i wszystkie ich przestępstwa, którymi zgrzeszyli, i złoży je na głowę kozła, i wypędzi go przez wyznaczonego męża na pustynię.

(22) Tak poniesie na sobie ten kozioł wszystkie ich przewinienia do ziemi pustynnej; a tamten wypuści tego kozła na pustynię.

(23) Potem wejdzie Aaron do Namiotu Zgromadzenia i zdejmie lniane szaty, które ubrał, gdy wchodził do świątyni, i tam je zostawi.

(24) Obmyje swoje ciało wodą w miejscu świętym i włoży własne szaty, wyjdzie i złoży swoją ofiarę całopalną i ofiarę całopalną ludu, i dokona przebłagania za siebie i za lud,

(25) A tłuszcz ofiary za grzech spali na ołtarzu.

(26) Ten zaś, który wypędzał kozła do Azazela, wypierze swoje szaty i obmyje swoje ciało wodą, a potem wejdzie do obozu. Kap 16


Zobaczmy Azazel to jeden z upadłych aniołów, któremu Izraelici mieli oddawać żywego kozła. Bóg nie przyjmował ofiary z tego kozła. Dlaczego??? Ponieważ kozioł to symbol ludzi, którzy zaprzedali swoje dusze demonom i upadłym. Azazel to upadły który nauczył ludzi sztuki wojennej i zadawania śmierci (czyli ludzie zaczęli dawać demonom ogrom pożywiania w wojnach):


1 Azazel nauczył ludzi wyrabiać miecze, sztylety, tarcze i napierśniki. Pokazał im metale i sposób ich obróbki: bransolety i ozdoby, sztukę malowania oczu i upiększania powiek, bardzo cenne i wyszukane kamienie i wszelki [rodzaj] kolorowych barwników. I świat uległ zmianie.

2 Nastała wielka niegodziwość i wielki nierząd. Pobłądzili, a wszystkie ich drogi stały się zepsute. Hen 8

4 Następnie Pan powiedział do Rafaela (Rafała): „Zwiąż Azazela za ręce i nogi i wrzuć go do ciemności. Otwórz pustynię, która jest w Dudael, i wrzuć go tam.

5 I rzuć na niego chropowate i ostre kamienie i przykryj go ciemnością. Niech tam przebywa na zawsze! Przykryj jego oblicze, żeby nie mógł widzieć światła

6 I żeby w wielki dzień sądu mógł być wrzucony do ognia. Hen 10

8 Cała ziemia została zrujnowana nauką dzieł Azazela i jemu przypisz cały grzech!”.Hen 10

5 Odpowiedział mi: „Są one przygotowane dla zastępów Azazela, aby je wziąć i wrzucić do głębin piekła. Zgodnie z poleceniem Pana Duchów czeluść ich zostanie przykryta chropowatymi kamieniami.

6 W owym wielkim dniu Michał, Gabriel, Rafał i Panuel (Fanuel) pochwycą ich i wrzucą do płonącego pieca, aby Pan Duchów mógł wziąć pomstę na nich za ich niegodziwość, za to, że ulegli Szatanowi i sprowadzili na manowce mieszkańców ziemi. Hen 54

3 Podczas gdy kiedyś starałem się ich chronić ręką aniołów w dniu utrapienia i ucisku, [to teraz] ustanowiłem nad nimi moją karę i mój gniew -mówi Pan Duchów. – O potężni królowie, którzy mieszkacie na ziemi, będziecie musieli patrzeć na mego Wybranego siedzącego na tronie mojej chwały i sądzącego w imieniu Pana Duchów Azazela, wszystkie jego zastępy i wszystkie jego duchy”. Hen 55


Zobaczmy Azazel jest upadłym aniołem któremu służą wszystkie demony, ponieważ to on nauczył ludzkość jak mordować innych ludzi i dawać demonom jak najwięcej pożywienia pochodzącego z mordów. Dlatego kozioł jest w Torze ofiarowany dla Azazela!!!!

Zauważmy w księdze kapłańskiej jest mowa o tym, że na głowę kozła miał Aaron nałożyć wszystkie grzechy Izraelitów i wypędzić jego na pustynie dla Azazela (króla demonów). To by tłumaczyło, że był to najpotężniejszy egzorcyzm dla Izraelitów i dlaczego demony unikały Izraela. Zobaczmy Isus wypędzając demona z człowieka, dał demonowi jako nowe ciało i pożywienie stado świń, te stado zaraz rzuciło się do morza i zginęło (demon w ten sposób zaspokoił głód w postaci śmierci świń).

Sam Isus mówi, że pod koniec czasów w każdym narodzie dokona on podziału na kozły i owce:


(31) A gdy przyjdzie Syn Człowieczy w chwale swojej i wszyscy aniołowie z nim, wtedy zasiądzie na tronie swej chwały.

(32) I będą zgromadzone przed nim wszystkie narody, i odłączy jedne od drugich, jak pasterz odłącza owce od kozłów.

(33) I ustawi owce po swojej prawicy, a kozły po lewicy.

(34) Wtedy powie król tym po swojej prawicy: Pójdźcie, błogosławieni Ojca mego, odziedziczcie Królestwo przygotowane dla was od założenia świata.

(35) Albowiem łaknąłem, a daliście mi jeść, pragnąłem, a daliście mi pić, byłem przychodniem, a przyjęliście mnie,

(36) Byłem nagi, a przyodzialiście mnie, byłem chory, a odwiedzaliście mnie, byłem w więzieniu, a przychodziliście do mnie.

(37) Wtedy odpowiedzą mu sprawiedliwi tymi słowy: Panie! Kiedy widzieliśmy cię łaknącym, a nakarmiliśmy cię, albo pragnącym, a daliśmy ci pić?

(38) A kiedy widzieliśmy cię przychodniem i przyjęliśmy cię albo nagim i przyodzialiśmy cię?

(39) I kiedy widzieliśmy cię chorym, albo w więzieniu, i przychodziliśmy do ciebie?

(40) A król odpowiadając, powie im: Zaprawdę powiadam wam, cokolwiek uczyniliście jednemu z tych najmniejszych moich braci, mnie uczyniliście.

(41) Wtedy powie i tym po lewicy: Idźcie precz ode mnie, przeklęci, w ogień wieczny, zgotowany diabłu i jego aniołom.

(42) Albowiem łaknąłem, a nie daliście mi jeść, pragnąłem, a nie daliście mi pić.

(43) Byłem przychodniem, a nie przyjęliście mnie, nagim, a nie przyodzialiście mnie, chorym i w więzieniu i nie odwiedziliście mnie.

(44) Wtedy i oni mu odpowiedzą, mówiąc: Panie! Kiedy widzieliśmy cię łaknącym albo pragnącym, albo przychodniem, albo nagim, albo chorym, albo w więzieniu i nie usłużyliśmy ci?

(45) Wtedy im odpowie tymi słowy: Zaprawdę powiadam wam, czegokolwiek nie uczyniliście jednemu z tych najmniejszych, i mnie nie uczyniliście.

(46) I odejdą ci na kaźń wieczną, sprawiedliwi zaś do życia wiecznego. Mat 25


Zobaczmy to złe uczynki szczególnie wobec bliźnich dają negatywną energie demonom i czynią z ludzi kozły, czyli zwierzę które karmi swoim duchowym mlekiem  – bezprawiem demony. Demony dążą do tego by taki człowiek, w końcu dokonał mordu na drugim człowieku. Demony nakłaniają do łamania prawa Bożego w różnych dziedzinach (np. seksualności, kradzieży) ponieważ te złe uczynki są energetycznym pożywieniem dla demonów. Isus mówiąc te słowa:


(13) Wy jesteście solą ziemi; jeśli tedy sól zwietrzeje, czymże ją nasolą? Na nic więcej już się nie przyda, tylko aby była precz wyrzucona i przez ludzi podeptana.

(14) Wy jesteście światłością świata, nie może się ukryć miasto położone na górze.

(15) Nie zapalają też świecy i nie stawiają jej pod korcem, lecz na świeczniku, i świeci wszystkim, którzy są w domu.

(16) Tak niechaj świeci wasza światłość przed ludźmi, aby widzieli wasze dobre uczynki i chwalili Ojca waszego, który jest w niebie.

(17) Nie mniemajcie, że przyszedłem rozwiązać zakon albo proroków; nie przyszedłem rozwiązać, lecz wypełnić.

(18) Bo zaprawdę powiadam wam: Dopóki nie przeminie niebo i ziemia, ani jedna jota, ani jedna kreska nie przeminie z zakonu, aż wszystko to się stanie.

(19) Ktokolwiek by tedy rozwiązał jedno z tych przykazań najmniejszych i nauczałby tak ludzi, najmniejszym będzie nazwany w Królestwie Niebios; a ktokolwiek by czynił i nauczał, ten będzie nazwany wielkim w Królestwie Niebios.

(20) Albowiem powiadam wam: Jeśli sprawiedliwość wasza nie będzie obfitsza niż sprawiedliwość uczonych w Piśmie i faryzeuszów, nie wejdziecie do Królestwa Niebios

(21) Słyszeliście, iż powiedziano przodkom: Nie będziesz zabijał, a kto by zabił, pójdzie pod sąd.

(22) A ja wam powiadam, że każdy, kto się gniewa na brata swego bez przyczyny, pójdzie pod sąd, a kto by rzekł bratu swemu: Racha, stanie przed Radą Najwyższą, a kto by rzekł: Głupcze, pójdzie w ogień Gehenny.

(23) Jeślibyś więc składał dar swój na ołtarzu i tam wspomniałbyś, iż brat twój ma coś przeciwko tobie,

(24) Zostaw tam dar swój na ołtarzu, odejdź i najpierw pojednaj się z bratem swoim, a potem przyszedłszy, złóż dar swój.

(25) Pogódź się rychło z przeciwnikiem swoim, póki jesteś z nim w drodze, aby cię przeciwnik nie podał sędziemu, a sędzia słudze, i abyś nie został wtrącony do więzienia.

(26) Zaprawdę powiadam ci, nie wyjdziesz stamtąd, aż oddasz ostatni grosz.

(27) Słyszeliście, iż powiedziano: Nie będziesz cudzołożył.

(28) A Ja wam powiadam, że każdy kto patrzy na niewiastę i pożąda jej już popełnił z nią cudzołóstwo w sercu swoim.

(29) Jeśli tedy prawe oko twoje gorszy cię, wyłup je i odrzuć od siebie, albowiem będzie pożyteczniej dla ciebie, że zginie jeden z członków twoich, niż żeby całe ciało twoje miało pójść do Gehenny.

(30) A jeśli prawa ręka twoja cię gorszy, odetnij ją i odrzuć od siebie, albowiem będzie pożyteczniej dla ciebie, że zginie jeden z członków twoich, niż żeby miało całe ciało twoje znaleźć się w Gehenny.

(31) Powiedział też: Ktokolwiek by opuścił żonę swoją, niech jej da list rozwodowy.

(32) A Ja wam powiadam, że każdy, kto opuszcza żonę swoją, wyjąwszy powód wszeteczeństwa, prowadzi ją do cudzołóstwa, a kto by opuszczoną poślubił, cudzołoży.

(33) Słyszeliście także, że powiedziano przodkom: Nie będziesz fałszywie przysięgał, ale dotrzymasz Panu przysiąg swoich.

(34) A Ja wam powiadam, abyście w ogóle nie przysięgali ani na niebo, gdyż jest tronem Boga,

(35) Ani na ziemię, gdyż jest podnóżkiem stóp jego, ani na Jerozolimę, gdyż jest miastem wielkiego króla;

(36) Ani na głowę swoją nie będziesz przysięgał, gdyż nie możesz uczynić nawet jednego włosa białym lub czarnym.

(37) Niechaj więc mowa wasza będzie: Tak – tak, nie – nie, bo co ponadto jest, to jest od złego.

(38) Słyszeliście, iż powiedziano: Oko za oko, ząb za ząb.

(39) A Ja wam powiadam: Nie sprzeciwiajcie się złemu, a jeśli cię kto uderzy w prawy policzek, nadstaw mu i drugi.

(40) A temu, kto chce się z tobą procesować i zabrać ci szatę, zostaw i płaszcz.

(41) A kto by cię przymuszał, żebyś szedł z nim jedną milę, idź z nim i dwie.

(42) Temu, kto cię prosi, daj, a od tego, który chce od ciebie pożyczyć, nie odwracaj się.

(43) Słyszeliście, że powiedziano: Będziesz miłował bliźniego swego, a będziesz miał w nienawiści nieprzyjaciela swego.

(44) A Ja wam powiadam: Miłujcie nieprzyjaciół waszych i módlcie się za tych, którzy was prześladują.

(45) Abyście byli synami Ojca waszego, który jest w niebie, bo słońce jego wschodzi nad złymi i dobrymi i deszcz pada na sprawiedliwych i niesprawiedliwych.

(46) Bo jeślibyście miłowali tylko tych, którzy was miłują, jakąż macie zapłatę? Czyż i celnicy tego nie czynią?

(47) A jeślibyście pozdrawiali tylko braci waszych, cóż osobliwego czynicie? Czyż i poganie tego nie czynią?

(48) Bądźcie wy tedy doskonali, jak Ojciec wasz, który jest w niebie doskonały jest. Mat 5


Zauważmy jedno, Isus nakazuje nam czynić dobro aby inni ludzie zaczęli się przybliżać do Boga. W tych słowach o tym aby nie gniewać się na brata, ponieważ to rodzić może chęć mordu, aby się pojednać z bratem, aby nie spoglądać pożądliwie na kobiety, aby przebaczać nieprzyjaciołom i modlić się za nich, aby nadstawiać drugiego policzka (czyli nie dać się sprowokować), aby nie wdawać się w kłótnie z sąsiadami wszystkie te nauki mają na celu aby ludzie przestali być kozłami, czyli dawcami negatywnej energii dla demonów. Tak Isus naucza nas abyśmy byli owcami czyli dawcami pozytywnej energii życiodajnej energii dla Boga, czyli abyśmy wypełniali prawo Boga. Samo wygnanie demona niewiele daje jeśli człowieka zaczyna z powrotem grzeszyć:


(43) Gdy zaś duch nieczysty wyjdzie z człowieka, wędruje po miejscach bezwodnych, szukając ukojenia, ale go nie znajduje.

(44) Wtedy mówi: Wrócę do domu swego, stąd wyszedłem i przyszedłszy, zastaje go opróżnionym, wymiecionym i przyozdobionym.

(45) Wówczas idzie i zabiera z sobą siedem duchów innych gorszych niż on, i wszedłszy mieszkają tam; i bywa końcowy stan człowieka tego gorszy niż pierwotny. Tak będzie i z tym złym pokoleniem. Mat 12


Zobaczmy, demony jeśli zauważą, że człowiek nad którym miały władzę zaczyna znowu grzeszyć (widzi dom pusty czyli bez wypełniania prawa Boga) to powraca do niego i zabiera on dodatkowo 7 demonów aby nie utracić już łatwo kontroli nad ofiarą.

Isus powiedział jasno, że grzech to niewola:


(34) Isus im odpowiedział: Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam, każdy, kto grzeszy, jest niewolnikiem grzechu. Jana 8


Otóż za każdym grzechem stoi demon, który się nim żywi. Niewolnik grzechu to niewolnik demona. Zobaczmy opętanych przez demony, byli oni w najgorszej niewoli:


(28) A gdy przybył na drugą stronę, do krainy Gadareńczyków, zabiegli mu drogę dwaj opętani, wychodzący z grobów, bardzo groźni, tak iż nikt nie mógł przechodzić tą drogą.

(29) I poczęli krzyczeć tymi słowy: Cóż my mamy z tobą, Synu Boży? Przyszedłeś tu przed czasem dręczyć nas?

(30) A opodal od nich była wielka trzoda pasących się świń.

(31) Tedy go demony prosiły, mówiąc: Jeśli nas wypędzasz, to poślij nas w tę trzodę świń.

(32) I rzekł im: Idźcie! A one wyszedłszy, weszły w świnie. I oto cała trzoda ruszyła pędem po urwisku do morza i zginęła w wodach.

(33) A pasterze uciekli i poszedłszy do miasta, opowiedzieli wszystko, także i to, co się stało z opętanymi.

(34) Wtedy całe miasto wyszło na spotkanie Isusa, a ujrzawszy go, prosili, aby odszedł z ich krainy. Mat 8


Zobaczmy byli oni niewolnikami demonów. Isus ich uwolnił czyli uczynił z nich domy puste ale przyozdobione i od tej pory owi ludzie mieli do wyboru czy chcą dalej grzeszyć czy też czynić sprawiedliwość. To dlatego Isus powiedział do nierządnicy:


(10) A Isus podniósłszy się i nie widząc nikogo, tylko kobietę, rzekł jej: Kobieto! Gdzież są ci, co cię oskarżali? Nikt cię nie potępił?

(11) A ona odpowiedziała: Nikt, Panie! Wtedy rzekł Isus: I Ja cię nie potępiam: Idź i odtąd już nie grzesz. Jana 8


Zobaczmy Isus jasno mówi, aby po uwolnieniu spod niewoli grzechu i demona już więcej nie grzeszyć!!!! Zobaczmy te słowa:


(7) Biada światu z powodu zgorszeń! Wprawdzie zgorszenia muszą przyjść, lecz biada człowiekowi, przez którego zgorszenie przychodzi.

(8) Jeżeli więc ręka twoja albo noga twoja cię gorszy, utnij ją i odrzuć od siebie; lepiej jest dla ciebie wejść do żywota kalekim lub chromym, niż mając obydwie ręce lub obydwie nogi być wrzuconym do ognia wiecznego.

(9) A jeśli cię oko twoje gorszy, wyłup je i odrzuć od siebie; lepiej jest dla ciebie z jednym okiem wejść do żywota, niż z dwojgiem oczu być wrzuconym do ognia Gehenny.

(10) Baczcie, abyście nie gardzili żadnym z tych małych, bo powiadam wam, że aniołowie ich w niebie ustawicznie patrzą na oblicze Ojca mojego, który jest w niebie.

(11) Przyszedł bowiem Syn Człowieczy, aby zbawić to, co zginęło.

(12) Jak się wam wydaje? Gdyby jakiś człowiek miał sto owiec i jedna z nich zabłąkałaby się czyż nie zostawi w górach dziewięćdziesięciu dziewięciu i nie pójdzie szukać zbłąkanej?

(13) A jeśli mu się uda ją odnaleźć, zaprawdę powiadam wam, że się z niej bardziej raduje, niż z dziewięćdziesięciu dziewięciu, które się nie zabłąkały.

(14) Tak też nie jest wolą Ojca waszego, który jest w niebie, aby zginął jeden z tych małych. Mat 18


Zauważmy jedno dla Boga każdy człowiek który grzeszy jest zagubioną owcą. Bóg posłał swego Syna aby ten swoimi słowami zaczął szukać owiec, czyli zachęcał ludzi do wypełniania prawa Bożego. Ludzie którzy zaczynają wypełniać sprawiedliwość i odwracają się od grzechu stają się owcami, i dlatego radość w niebie aniołów i Boga jest z tego powodu wielka. Sam Bóg tak mówi:


(4) Oto wszyscy ludzie są moi, zarówno ojciec, jak syn – są moimi. Każdy, kto grzeszy, umrze.

(5) Lecz jeżeli kto jest sprawiedliwy i wykonuje prawo i sprawiedliwość,

(6) Nie je mięsa ofiarnego na górach i nie podnosi oczu ku bałwanom domu izraelskiego, nie hańbi żony swojego bliźniego, nie obcuje z żoną podczas jej nieczystości,

(7) Nie uciska nikogo i dłużnikowi zwraca jego zastaw, nie dopuszcza się gwałtu, udziela chleba głodnemu, a nagiego przyobleka w szatę,

(8) Nie pożycza na lichwę i nie bierze odsetek, powstrzymuje swoją rękę od złego, w sporach między ludźmi rozsądza zgodnie ze słusznością,

(9) Postępuje według moich przykazań i przestrzega wiernie moich praw: ten jest sprawiedliwy, on też na pewno będzie żył – mówi Wszechmocny Pan.

(10) Lecz jeżeli spłodził syna – rozbójnika, przelewającego krew, który popełnił jeden z tych grzechów –

(11) Chociaż on sam tego wszystkiego nie popełnił – syna, który bierze udział w ucztach ofiarnych na wzgórzach i hańbi żonę swojego bliźniego,

(12) Uciska ubogiego i biednego, dopuszcza się gwałtu, zastawu nie zwraca i podnosi oczy swoje ku bałwanom, popełnia ohydne czyny,

(13) Pożycza na lichwę i bierze odsetki – na pewno nie będzie żył, ponieważ popełnił wszystkie te ohydne czyny. Na pewno poniesie śmierć; jego krew będzie na nim.

(14) A oto, jeżeli spłodzi syna, a ten widzi wszystkie grzechy, które popełnia jego ojciec, i chociaż je widzi, nie popełnia ich,

(15) Nie bierze udziału w ucztach ofiarnych na wzgórzach i nie podnosi swoich oczu ku bałwanom domu izraelskiego, żony swojego bliźniego nie hańbi,

(16) Nikogo nie uciska, nie bierze zastawu i nie dopuszcza się gwałtu, głodnemu udziela swojego chleba, a nagiego przyobleka w szatę,

(17) Powstrzymuje swoją rękę od złego, nie pożycza na lichwę i nie bierze odsetek, przestrzega moich praw, postępuje według moich przykazań – ten nie umrze za winę swojego ojca, na pewno będzie żył.

(18) A że jego ojciec popełnił gwałt, dopuszczał się rabunku, nad swoim współbratem czynił pośród swojego ludu to, co nie jest dobre, więc umrze za swoją winę.

(19) Lecz wy mówicie: Dlaczego syn nie ponosi kary za winę ojca? Wszak syn wypełniał prawo i czynił sprawiedliwość, przestrzegał wszystkich moich przykazań i wypełniał je, więc na pewno będzie żył.

(20) Człowiek, który grzeszy, umrze. Syn nie poniesie kary za winę ojca ani ojciec nie poniesie kary za winę syna. Sprawiedliwość będzie zaliczona sprawiedliwemu, a bezbożność spadnie na bezbożnego.

(21) Lecz gdy bezbożny odwróci się od wszystkich swoich grzechów, które popełnił, i będzie przestrzegał wszystkich moich przykazań, i będzie wykonywał prawo i sprawiedliwość, na pewno będzie żył, nie umrze.

(22) Nie będzie mu się przypominać żadnych jego przestępstw, które popełnił, będzie żył przez sprawiedliwość, którą się kierował.

(23) Czy rzeczywiście mam upodobanie w śmierci bezbożnego – mówi Wszechmocny Pan – a nie raczej w tym, by się odwrócił od swoich dróg i żył?

(24) A gdy sprawiedliwy odwróci się od swojej sprawiedliwości i popełnia bezprawie, i czyni wszystkie te ohydne rzeczy, których dopuszcza się bezbożny, czy ma żyć? Nie będzie mu się przypominało tych wszystkich sprawiedliwych czynów, które spełnił; z powodu niewierności, której się dopuścił, i z powodu swojego grzechu, który popełnił, umrze!

(25) A wy mówicie: Nie jest słuszne postępowanie Pana. Słuchajcie więc, domu izraelski! Alboż moje postępowanie nie jest słuszne? Czy nie raczej wasze postępowanie jest niesłuszne?

(26) Gdy sprawiedliwy odwraca się od swojej sprawiedliwości i popełnia bezprawie, umrze; z powodu swojego bezprawia, które popełnił, umrze.

(27) A gdy bezbożny odwróci się od swojej bezbożności, której się dopuszczał, spełnia prawo i czyni sprawiedliwość, zachowa przy życiu swoją duszę.

(28) Spostrzegł się i odwrócił od wszystkich swoich przestępstw, które popełnił; na pewno więc będzie żył, nie umrze.

(29) Lecz dom izraelski mówi: Nie jest słuszne postępowanie Pana. Alboż moje postępowanie nie jest słuszne, domu izraelski? Czy nie raczej wasze postępowanie jest niesłuszne?

(30) Dlatego każdego według jego postępowania będę sądził, domu izraelski – mówi Wszechmocny Pan. Nawróćcie się i odwróćcie od wszystkich waszych przestępstw, aby się wam nie stały pobudką do grzechu!

(31) Odrzućcie od siebie wszystkie swoje przestępstwa, które popełniliście przeciwko mnie, i stwórzcie sobie nowe serce i nowego ducha! Dlaczego macie umierać, domu izraelski?

(32) Gdyż nie mam upodobania w śmierci śmiertelnika, mówi Wszechmocny Pan. Nawróćcie się więc, a żyć będziecie! Ez 18


Zobaczmy Bóg sam powiedział, że nie ma upodobania w śmierci człowieka i, że Jego celem jest to aby wszyscy ludzie się nawrócili. Sprawiedliwy który zaczyna grzeszyć to owca która staje się kozłem, grzesznik który zaczyna czynić prawo to kozioł stający się owcą. Proste i jasne reguły dla każdego człowieka. Zobaczmy co mówi Isus:


(1) Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam, kto nie wchodzi przez drzwi do owczarni, lecz w inny sposób się tam dostaje, ten jest złodziejem i zbójcą.

(2) Kto zaś wchodzi przez drzwi, jest pasterzem owiec.

(3) Temu odźwierny otwiera i owce słuchają jego głosu, i po imieniu woła owce swoje, i wyprowadza je.

(4) Gdy wszystkie swoje wypuści, idzie przed nimi, owce zaś idą za nim, gdyż znają jego głos.

(5) Za obcym natomiast nie pójdą, lecz uciekną od niego, ponieważ nie znają głosu obcych.

(6) Tę przypowieść powiedział im Isus, lecz oni nie zrozumieli tego, co im mówił.

(7) Wtedy Isus znowu powiedział: Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam, Ja jestem drzwiami dla owiec.

(8) Wszyscy, ilu przede mną przyszło, to złodzieje i zbójcy, lecz owce nie słuchały ich.

(9) Ja jestem drzwiami; jeśli kto przeze mnie wejdzie, zbawiony będzie i wejdzie, i wyjdzie, i pastwisko znajdzie.

(10) Złodziej przychodzi tylko po to, by kraść, zarzynać i wytracać. Ja przyszedłem, aby miały życie i obfitowały.

(11) Ja jestem dobry pasterz. Dobry pasterz życie swoje kładzie za owce.

(12) Najemnik, który nie jest pasterzem, do którego owce nie należą, widząc wilka nadchodzącego, porzuca owca i ucieka, a wilk porywa je i rozprasza

(13) Ponieważ jest najemnikiem i nie zależy mu na owcach.

(14) Ja jestem dobry pasterz i znam swoje owce, i moje mnie znają.

(15) Jak Ojciec mnie zna i Ja znam Ojca, i życie swoje kładę za owce.

(16) Mam i inne owce, które nie są z tej owczarni; również i te muszę przyprowadzić, i głosu mojego słuchać będą, i będzie jedna owczarnia i jeden pasterz.

(17) Dlatego Ojciec miłuje mnie, iż Ja kładę życie swoje, aby je znowu wziąć. Jana 10


Zobaczmy słuchać głosu Isusa to znaczy jako grzesznik odwrócić się od niesprawiedliwości, nawrócić się do Boga zacząć wypełniać prawo Boga!!! Owce z innej owczarni to ludzie z innych narodów które posłuchały głosu Isusa.

Są jeszcze ciekawsze słowa Isusa:


(11) A powiadam wam, że wielu przybędzie ze wschodu i zachodu, i zasiądą do stołu z Abrahamem i z Izaakiem, i z Jakubem w Królestwie Niebios.

(12) Synowie Królestwa zaś będą wyrzuceni do ciemności na zewnątrz; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów. Mat 8


Zobaczmy o co chodzi w tych słowach??? Otóż Isus o synach Królestwa mówi tutaj o zaginionych Izraelitach. W czasach końca inne narody będą cierpiały reżim Bestii ale pomimo tego będą wolały wypełniać prawo Boga i staną się owcami. Natomiast Izrael zostanie ponownie zgromadzony na pustyni gdzie będzie osądzany i testowany z wierności wobec prawa Boga:


(32) I nie stanie się to, co wam na myśl przychodzi, gdy mówicie: Będziemy jak narody, jak plemiona ziemi, będziemy wielbić przedmioty i kamienie.

(33) Jak żyję – mówi Wszechmocny Pan – będę królował nad wami, ręką mocną i ramieniem wzniesionym oraz wylewem gniewu.

(34) I wyprowadzę was spośród narodów, i zgromadzę was z ziem, w których zostaliście rozproszeni, ręką mocną i ramieniem wzniesionym oraz wylewem gniewu.

(35) I zaprowadzę was na pustynię ludów, i tam będę was sądził twarzą w twarz;

(36) Jak sądziłem waszych ojców na pustyni ziemi egipskiej, tak będę was sądził – mówi Wszechmocny Pan.

(37) I spowoduję wasze przejście pod rózgą, i dokładnie was przeliczę.

(38) I oddzielę od was bezbożnych i buntowników; wyprowadzę ich z miejsc w których przebywają, lecz do ziemi izraelskiej nie wejdą – i poznacie, że Ja jestem Pan.

(39) Lecz wy, domu izraelski – tak mówi Wszechmocny Pan – odrzućcie od siebie wasze ohydne praktyki. Lecz potem na pewno będziecie mnie słuchać i mojego świętego imienia już nie będziecie bezcześcili swoimi darami i swoimi bałwanami.

(40) Gdyż na mojej świętej górze, na wysokiej górze izraelskiej – mówi Wszechmocny Pan – tam służyć mi będzie cały dom izraelski na wieczność, wtedy was zaakceptuję. I będę łaskawie przyjmował ich pierwociny i pierwociny waszych darów wraz wszystkie wasze święte dary.

(41) Przyjmę was łaskawie wraz z przyjemnie woniejącą ofiarą, gdy was wyprowadzę spośród narodów i zgromadzę was z państw, w których zostaliście rozproszeni; i uświęcę się pomiędzy wami na oczach narodów.

(42) Wtedy poznacie, że Ja jestem Pan, gdy wprowadzę was do ziemi izraelskiej, do ziemi, co do której uniosłem moją rękę aby dać ją waszym ojcom.

(43) I tam przypomnicie sobie swoje drogi i wszystkie swoje czyny, którymi się splamiliście; i będziecie opłakiwać siebie za wszystkie wasze niegodziwości. Ez 20


Otóż na pustyni ci Izraelici (Słowianie), którzy pomimo ogłoszenia prawa Bożego nie odwrócą się od swoich grzechów zostaną wygnani na zewnątrz do Królestwa Bestii, gdzie będzie płacz i zgrzytanie zębów z powodów plag Boga na te Królestwo. Wygnanie zbuntowanych Izraelitów, będzie przypominało wyganianie kozła z księgi Kapłańskiej. Tylko, ze tym razem nie będzie taryfy ulgowej dla zatwardziałych grzeszników – widzących moc Boga. Owi grzeszni Izraelici udowodnią, że wolą być nie owcami a kozłami, dlatego Bóg odda ich na pastwę upadłych i demonów. Zobaczmy Isus mówiąc o :


(31) Dlatego powiadam wam: Każdy grzech i bluźnierstwo będzie ludziom odpuszczone, ale bluźnierstwo przeciw Duchowi nie będzie odpuszczone.

(32) A jeśliby ktoś rzekł słowo przeciwko Synowi Człowieczemu, będzie mu odpuszczone; ale temu, kto by mówił przeciwko Duchowi Świętemu, nie będzie odpuszczone ani w tym wieku ani w przyszłym. Mat 12


Mówił o tym, że grzech przeciwko Duchowi Bożemu to brak pokuty i nawrócenia pomimo pokazu mocy Boga. Pisał o tym Henryk w tym artykule:

http://www.zbawienie.com/bluznierstwo.htm

Zgromadzenie i wyprowadzenie na pustynie zaginionego Izraela (Słowian), to będzie pokaz mocy dla świata i dla Słowian mocy Boga. Na pustyni nie będzie zatem wymówek i trzeba będzie wypełniać wolę Boga jego prawo!!! Ci ludzie, którzy zaczęli słuchać Isusa wcześniej będą mieli lżej. Pisałem o tym tutaj do czego Isus przygotowuje Izrael:

https://cyryl27.wordpress.com/2016/06/03/ewangelia-mateusza-czyli-przygotowanie-zaginionego-izraela-do-sadu-boga-na-pustyni/

Na pustyni dokona się podział Izraela na owce i zbuntowane kozły. Jednak im wcześniej odwracamy się od grzechu tym lepiej dla nas. Tak w życiu, ludzie trenujący siłowo lepiej znoszą ciężkie prace fizyczne i lepiej je wykonują od ludzi którzy wolą wygodną kanapę. Co nie oznacza, ze ludzie tacy nie będą mieli szansy na zmianę i jej nie wykorzystają… wielu z nich wykorzysta zapewne tą szansę. Jednak lepiej zacząć teraz. Isus tak powiedział:


(29) Rzekł mu Isus: Że mnie ujrzałeś uwierzyłeś; błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli. Jana 20


miał na myśli ludzi, którzy nie widząć tak jak Tomasz – pokazu mocy ducha Boga, w postaci zmartwychwstałego Isusa – zaczęli wierzyć Isusowi i odwrócili się od swoich grzechów ku sprawiedliwości. Tacy ludzie będą mieli łatwiej z powodu ogromu pracy jakim jest wykonywanie prawa Bożego.

Zauważmy jedno to od nas zależy kim będziemy owcami czy kozłami. Każdy kto odwraca się od grzechu i zaczyna wypełniać Torę – czyli prawo Boga – jest dla Boga bardzo cenny niczym owca dla pasterza!!!!

A zatem wypełniajmy prawo Boga bracia i siostry i nie bądźmy pożywieniem dla demonów czyli kozłami!!!!

Reklamy

2 myśli na temat “Demony i kozły..

 1. Artykuł bardzo ciekawy.
  Właśnie zauważyłem, że Księga Kapłańska potwierdza Księgę Henocha poprzez przykład z wypędzaniem kozła na pustynię dla tego upadłego. Imiona się zgadzają i mamy również odpowiedzi na pytania „dlaczego?” i „po co?”
  To się wszystko bardzo uzupełnia.
  Księga Henocha ujawnia wiele faktów, które zmieniają postrzeganie wielu rzeczy i wydarzeń na świecie i ich przyczyny od samego początku.
  Takie malowanie oczu, upiększanie powiek, w ogóle makijaż…to jest sztuczne gdy kobieta chodzi umalowana….jakby miała maskę skrywającą prawdziwe oblicze. To kobieta bez makijażu, naturalnie o siebie dbająca wygląda pięknie. Niestety niektórym się wydaje odwrotnie i to prowokuje ich do cudzołóstwa…
  Inny przykład to wojny, gdyby ludzie nie wiedzieli jak wytwarzać broń to też nie byłoby takiego problemu jak masowe przelewanie krwi.
  Gdyby upadli nie wyjawili tych różnych tajemnic i nie płodzili jednocześnie nielegalnie potomstwa….życie na ziemi wyglądało by zupełnie inaczej….widać, dlaczego Pan Bóg wydał na nich taki wyrok – oczywiście bardzo sprawiedliwy. Oni i szatan popsuli projekt o nazwie: ziemia.
  To się wszystko układa w całość.

  Widać też dlaczego watykan ukrywał i chyba stara się dalej ukrywać jej istnienie – choć skoro mamy dostęp do tej księgi to wydaje mi się, że już nie da się tego zatrzymać

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s